Десислава много яко пръцкала!!!

  • 2 592
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
Леле, не можах да се стърпя да не пусна тема за това как Азис обвини Десислава пред цяла България, че си пръцкала много шумно. Попиках се от смях, някой от вас гледал ли го е? Не че има нещо лошо да си попръцква, но тия е свикнала само да и казват хубави неща и изведнъж това, направо се срина милата! Вашите отзиви за обвинението на Азис!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 15 458
Къде го прочете?

# 2
  • Мнения: 803
Тази тема просто не е реална...Някой да ме ощипе...

# 3
  • Мнения: 434
Аз го гледах това предаване.Ма той Азис и задава едни лични въпроси,тя наистина в земята потъна.Тя да вземе да се избъзика нещо,да излезе от положение,ама не,само се  чудеше накъде да гледа и се кискаше като ощипана мома.

# 4
  • Мнения: 649
Не съм го чела, а гледах предаването на Азис във  VBOX7!

# 5
Уоуу  Shocked къде сте го гледали или чели това?
Горката,наистина е било удар под кръста за нея.
Предвид,че е свикнала да я заливат с комплименти  Tired

# 6
  • Мнения: 2 821
Има си подфорум...
не за пръцкане, за кино и телевизия Mr. Green

# 7
  • Мнения: 11 747
дайте линк, да го гледам и аз

и аз пърдя

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А, той Азис завижда.
Яд го е, че като пръцка не вади звук.

# 9
  • Мнения: 649
quote author=Reza link=topic=275369.msg6816623#msg6816623 date=1205414637]
А, той Азис завижда.
Яд го е, че като пръцка не вади звук.
[/quote]

Ти ме разби, ама си е истина!!!
http://www.vbox7.com/play:1529ab2a

# 10
  • Мнения: 274
А като пръдне десислава, казва ли си "откач" или "пас"? ...пас и шок май беше,а?

# 11
  • Мнения: 11 747
е, чак да се е сринала... Tired пък и много лични въпроси....
поредна лиготия, нищо ново!

# 12
  • Мнения: 2 161
Не че има нещо лошо да си попръцква, но тия е свикнала само да и казват хубави неща и изведнъж това, направо се срина милата! Вашите отзиви за обвинението на Азис!!!
Сега,когато изгледах видеото се уверих,че нещата не изглеждат така,както ги представяш.Тя беше доста хладнокръвна и изобщо отговори на място.Не мисля,че се притесни кой знае колко.Тя каза:пръцкам си пред когото си искам,но го правя фино и тн.Всяка патка от нейният бранш би изглеждала смешна в тази ситуация.Тази жена има завидно чувство за хумор и как умело имитираше френското произношение.Разбрах,че по коледните празници са излъчили неин концерт с различна музика от тази,която по принцип изпълнява.Не си бях тук и не съм го гледала,откъде да го изтегля?

# 13
  • Мнения: 4 513
Ето тук го има "Тайният цонцерт": http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=112808

# 14
  • Мнения: 120
че кой не пръцка?

Общи условия

Активация на акаунт