Collistar

  • 4 690
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте, интересувам се от мнението ви за Collistar, че съм й хвърлила око, но ми се иска да поразпитам какви са отзивите както от декоративната, така и от бялата козметика на марката. Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 264
Много пъти съм разглеждала декоративната им козметика, имат много красиви неща. За сега съм си взимала само техни единични сенки. 20-22лв. им беше цената. Хубави и наситени, но трябва да се използват с база. Имат един руж/пудра/блясък за лице, който изглежда наистина страхотно, но цената му е към 60лв., колкото са ружовете на Ланком, Естее и тн.

# 2
  • Мнения: 14 471
имах червило, комбинирано с молив - това беше най-трайното червило, което съм ползвала някога. трябва да уточня обаче, че беше купувано от италия, не от тук

# 3
  • Мнения: 49
Момичета, мерси за отговорите Hug май не е много разпространена тази козметика така като гледам newsm78

# 4
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
имах молив с апликатор, поазвах една маска от серията анти ей4.( синя туби4ка)  антицелулитния им гел крио гел..., имах и ФДТ  ... ни6то особено...според мн на съ6тата цена може да се намери не6то по добро.....

# 5
  • Мнения: 1 243
Аз съм ползвала крема им против стрии и охлаждащ гел против целулит.Възхитена съм.По време на бременността наддох почти 25 кг,но нямам нито една стрия(да чукна на дърво).Наистина не е много разпространена козметика ,но това е заради цената -не е от най-евтините,но според мен си заслужава!

# 6
  • Мнения: 583
ползвала съм от декоративната им козметика сенки, коректор,руж и бронзираща пудра с копринен ефект. от всичките съм възхитена! особено бронзиращата пудра! напомни ми да си я потърся, че нещо нямаше моя цвят, когато я търсих последно! Peace

# 7
  • Мнения: 630
И аз търся информация за тази козметика, по- точно бялата. Някой няма ли да сподели повече впечатления

# 8
  • Мнения: 1 368
Ето тук има техни неща: http://concord.bg/

# 9
  • Мнения: 630
Да, вече прегледах сайта. По- скоро ме интересуват мнения и впечатления. Аз съм със смесена кожа, на 28 г. Загледах един крем- гел с липозоми

# 10
  • Мнения: 630
  newsm78 никой ли не я използва тази козметика Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт