Личен хороскоп

  • 42 179
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Вярвате ли в лично изготвените хороскопи ?  Thinking 
Аз съм се запалила и съм доста навита да си направя . Моля ако някой има опит да сподели по-подробно  Peace
И при кой астролог ??? Люмиер ми изглежда най-надежден... ама не мога да му открия телефон или сайт...  Rolling Eyes

# 1
На мен са ми правили личен хороскоп, но такива ужасни неща прочетох - как ме очакват няколко вида болести, катастрофи и т.н, че се отказах да вярвам  в подобни "предсказания " .Иначе бях срещала някъде в интернет сайта на Люмиер, но цените за хороскопите му бяха меко казано високи.

# 2
  • Мнения: 122
Ама как при кой астролог. То накъдето и да погледнеш астролози.
А ако го желаеш прекалено силно Люмиер сам ще намери твоя телефон, хич не се тревожи, човека си разбира от работата.

# 3
  • Мнения: 281
Не вярвам newsm78

# 4
  • Мнения: 73
Твърдо не

# 5
  • Мнения: 1 701
Евентуално нУмерология...
Алена!

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 20:27 от wish

# 6
  • Мнения: 122
Евентуално нумерология...
Алена!

А евентуално да имате Нумеро на споменатата  newsm78

# 7
  • Мнения: 3 622
Не вярвам

# 8
  • Мнения: 1 701
Евентуално нумерология...
Алена!

А евентуално да имате Нумеро на споменатата  newsm78

Ти па к'во се заинтригува? Wink

=====
аааааа...
бъзикаш ме за У-то ! Simple Smile
Забравих да го напиша с главан буква, защото се бъзика! Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 642
Вярвам, защото на мен ми е правен преди години. Беше като на шега, но всичко си стана точно така, както ми излезе на картата. Беше за определен период.
Само дето трябва да си знаете максимално точно часът на раждане.
И в никакъв случай не е като да ти "врачуват". Ако знаех къде, пак бих отишла да ми направят хороскоп.

# 10
  • Мнения: 183
ООО...Една приятелка се пробва,и какво излезе:

Дейноста с която ще ми върви най-много да се занимавам- продажба на наркотици и оръжие,при това за близкият изток... Laughing

В секса се оказа че съм крайно развратна,и със странно агресивно поведение...

До другото не успяхме да стигнем да го прочтем с другите ми приятелки,защото така се смеехме вече през сълзи,че дори не успях да се извиня на първата,понеже тя се разсърди за това че не сме уважили трудът и с достойнство,а сме се присмяли,и после не ми говори близо месец... Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 222
Аз съм си превила при Иван Станчев

# 12
  • Мнения: 106
И аз вярвам в астрологията.Много искам личен хороскоп,но дайте тел.на някой който наистина не лъже.

# 13
  • Мнения: 122
Аз веднъж на майтап правих такъв на една позната. Ама абсолютен майтап. Знаеш ли после какво стана. Като се видяхме следващия път ме хвана за ръката и искаше още неща да и кажа. И така и не можах да я убедя, че съм се бъзикал. Та ако искаш да ти пиша на лични. Дай ми рождената си дата и глей ко става.  hahaha

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не бих си и направила.Това е нещо в което никак не вярвам......особено на тези които изготвят хороскопите.

Общи условия

Активация на акаунт