Имате ли цел?

  • 2 259
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Имате ли цел (или цели) в живота които преследвате бавно, спокойно и упорито с течение на години да кажем или там колкото е нужно и всичките ви действия, мисли и чувства в живота ви да са подчинени на тази цел която сте си поставили.
Или пък живеете на принципа "Ден да мине, друг да дойде" или другата умна мисъл "Вчерашния ден е минало, днешния ни принадлежи, утрешен може и да няма". С една дума просто си живеете пък каквото дойде.

# 1
  • Мнения: 122
Да абсолютно всичките ми действия, мисли и чувства в живота ми са подчинени на тази цел. Работата е, че незнам дали ще ми стигне живота- да кажем. Иначе извън тази моя съкровенна цел живея и за мига.

# 2
  • Мнения: 281
Имам цел,бавно и славно  работя по въпроса. Mr. Green
Дано някой ден се случи Praynig

# 3
  • Мнения: 2 196
Имам си цел, упорито работя за осъществяването и.
Като я постигна, ще си поставя друга цел.

# 4
  • Мнения: 73
Имам цел и правя всичко възможно да я постигна може би  newsm78

# 5
  • Мнения: 107
Да!
А ти?

# 6
  • Мнения: 27 524
Имах и съм имала много преди. Да напиша и издам книга, да запиша и издам песен, да науча езици, да имам образование, да посетя Париж, да имам черен колан по бойни изкуства, да имам медали за заслуги по плуване и таекуон-до, да имам всички категории в шофьорската ми книжка, да работя, да помагам на родителите си, да имам дете, да пиша стихове, да се науча да готвя... всичко се е реализирало.  Simple Smile И сега се чувствам удовлетворена и спокойна, няма нещо, което да не съм покорила според възможностите си. Сега карам ден за ден, спокойна, улегнала, задоволена. Всичко съм видяла, усетила, направила. Това е   Blush

# 7
  • Мнения: 122
няма нещо, което да не съм покорила според възможностите си. Сега карам ден за ден, спокойна, улегнала, задоволена. Всичко съм видяла, усетила, направила. Това е   Blush

Нещо в посока Космоса? Живот на друга планета?

# 8
  • Мнения: 6 991
Не.  hahaha
Онзи ден изведнъж и ми проблесна защо нямам никакви цели и защо не знам какво искам да правя с живота си - защото искам дете и защото го чакам вече прекалено дълго. Ако бях родила по-рано, това вече нямаше да ми е в акъла и най-вероятно щях да искам някакво развитие.  Rolling Eyes
Иначе разни мали целченца тип да науча фински не ги броя...

# 9
  • Мнения: 27 524
няма нещо, което да не съм покорила според възможностите си. Сега карам ден за ден, спокойна, улегнала, задоволена. Всичко съм видяла, усетила, направила. Това е   Blush

Нещо в посока Космоса? Живот на друга планета?

Слагам в Болд за неразбралите  Hug

# 10
  • Мнения: 750
Имам!
И ще я следвам до края на живота си!
Ще се боря със зъби и нокти и ще я постигна!
Няма начин да няма начин!

# 11
  • Мнения: 656
Ден да мине, друг да дойде, аз винаги ще съм си на 18 (ни телом, ни духом, а само по акъл) та старост не ме плаши.
Всъщност каква е целта на питането - нещо там "гълъб интернатионал"?

# 12
  • Мнения: 196
Имам!
И ще я следвам до края на живота си!
Ще се боря със зъби и нокти и ще я постигна!
Няма начин да няма начин!


и аз така до сега съм на полочината път но имаааааа време Wink

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам.

# 14
  • Мнения: 606
 "Имаме пътища, имаме цели,
   но само във къщи
   сме силни и смели..."
                          Контрол


Общи условия

Активация на акаунт