Какво мислите за подържаните мъже ?

  • 1 642
  • 37
  •   1
Отговори
Здравейте,
Падате ли си по стилни и подържани мъже ? Или си падате по космати и неподържани:)

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 574
трябва да се направи конкурс - олигофренски пост на годината.
Въпросът е наболял  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 48
За някое метро с оскубани вежди ли става въпрос? 
Сори, ама не се сдържах  Laughing

# 3
  • Мнения: 281
Здравейте,
Падате ли си по стилни и подържани мъже ? Или си падате по космати и неподържани:)

 Joy Joy Joy

Падам си ,разбира се Joy

# 4
  • Мнения: 3 423
Падам си и ми е трудно да стана!

# 5
  • Мнения: 824
Падам си по мъжкари,които имат засилено чувство за естетика,които се грижат  добре за външния си вид,използват качествена козметика,епилират тялото си,посещяват маникюрист.Но в никакъв случай не си падам по мъже,които са пленени от суетата си и отделят не малка част от времето си за посещения на разкрасителни студия.Преди всичко харесвам мъжете,които се грижат много добре за външния си вид,чистоплътни, с мъжкарско излъчване,със стил.Че се навъдиха едни напоследък с по-добре оформени вежди от моите.

# 6
  • Мнения: 2 161
Падам си по мъже с олющени маратонки Адибас,по мъже с естествени миризми,с разкопчани ризи,купени от Димитровград.Премалявам като видя мъж,който мъжествено е надигнал бутилка с бира,а по косъмчетата на гърдите му блестят капчици от скъпоценната течност.За мен всеки мъж,който използва душ повече от един път на две седмици е педал.

# 7
  • Мнения: 824
Падам си по мъже с олющени маратонки Адибас,по мъже с естествени миризми,с разкопчани ризи,купени от Димитровград.Премалявам като видя мъж,който мъжествено е надигнал бутилка с бира,а по косъмчетата на гърдите му блестят капчици от скъпоценната течност.За мен всеки мъж,който използва душ повече от един път на две седмици е педал.

Chanel,как ти минават такива мисли,рано,рано сутринта? Joy

# 8
  • Мнения: 2 161
Еми много съм нервна,защото ще пътувам и така от треската ми се раждат хубавите мисли.

# 9
  • Мнения: 824
Завиждам ти!Лек път и весело изкарване.И да не попадаш днес на такива бирени екземпяри.

# 10
  • Мнения: 757
Падам си по мъжкари,които имат засилено чувство за естетика,които се грижат  добре за външния си вид,използват качествена козметика,епилират тялото си,посещяват маникюрист.Но в никакъв случай не си падам по мъже,които са пленени от суетата си и отделят не малка част от времето си за посещения на разкрасителни студия.Преди всичко харесвам мъжете,които се грижат много добре за външния си вид,чистоплътни, с мъжкарско излъчване,със стил.Че се навъдиха едни напоследък с по-добре оформени вежди от моите.
мдаа Peace

# 11
  • Мнения: 4 068
Падам си по доддържани мъже, но не и по епилирани. Един мъж може да е стилен и поддържан и без да се е оскубал като гол охлюв. Не обичам гладки мъже и това е то.

# 12
  • Мнения: 1 802
Харесвам поддържани мъже, но не прекалено! Метросексуални не харесвам! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 891
Оооох, косматковцииии, ох на какаааа  Mr. Green

# 14
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Подържани ама умерно имам приятел мъж дето и фон дьо тен си слага и като тръгнем да излизаме на  него му се казва 2 часа по рано за да се приготви   Joy
Е тва ми иде в повече. А не дай си боже да отидем в тях на гости без предупреждение и той да е не нагласен с домашни дрехи шаш и паника 

Общи условия

Активация на акаунт