Сухари без глутен?

  • 2 116
  • 7
  •   1
Отговори
Вече сме на седем месеца.Педито ми каза да захранвам с попара,но глутенът се въвижда след осмия месец.Има ли сухари без глутен ?wsm78 Ако нямя кои са наи подходящите за захранване? Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 27 524
Принципно не е нужно да даваш попара отсега. Защото освен глутен, към нея се добавя масло и сирене, за които е доста рано, повече от глутена.  Peace
На 7 месеца АМ, плодово пюре, безглутенови каши и зеленчукови пюрета, както и пресни плодове са повече от достатъчни  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 716
Не знам дали има  Peace
Аз захраних с Глутен но със сухар-Голдис,червена опаковка Peace
Но както е казала Блонди и това ви е предостатъчно за сега!
Аз го захраних рано на 4 месеца и за това реших сега да въведа глутена!

# 3
  • Мнения: 514
Според мен може спокойно да му дадеш глутенови сухари на Голдис -червената опаковка! Peace Peace

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Има безглутенови сухари. Фирмата е ИЗИ-български са. Купих ги от ХИТ. Там имаше и едни чешки, от които също взех, но на тях не ми харесва, че са със сол и не ги давам. Тези на ИЗИ, които взех, са оризови. Попара не давам още, но със сухарите правя разни бълвочи, като каша. Но аз вече давам и глутен, от млечните неща се спирам за попарата. Нищо няма да изпусне, ако изчакате още малко.

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 14:46 от Гита Ог

# 5
  • София
  • Мнения: 5 716
Ооо... Гита може и аз да взема тогава от тези на Изи ама има ли смисъл като съм въвела глутена Thinking

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ооо... Гита може и аз да взема тогава от тези на Изи ама има ли смисъл като съм въвела глутена Thinking

Ми за разнообразие може.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 716
Добрем..... тези дни ще мина да взема Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт