Как заспиват...............

  • 1 054
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Как заспиват вашите деца.Например мойте едва към 23.00ч. са заспали след прочетени около 10 приказки.Не зная дали ме разбирате,но устата ме заболява да чета.Кажете някой по лесен начин.

# 1
  • София
  • Мнения: 442
Откакто ходим на градина, нямаме проблеми със заспиването, понякога даже без приказка минаваме.  Уморен е и заспива бързо. Към 9ч мием телцето в банята на душа, пишкаме и лягаме. Сутринта ставаме 7,45 за градина.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 857
 Заспива към 23.00 часа с люшкане и песни  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 098
Моето бебче заспива в 8, на гърда Laughing

# 4
  • Мнения: 187
Моника заспива към 22.30,понеже леглата ни са прилепени едно до друго, аз я хващам за ръ4и4ката и така заспива.А много рядко и сама,но трябва да е изморена.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
..........Не зная дали ме разбирате,но устата ме заболява да чета.Кажете някой по лесен начин.

На мен още ми е рано за приказки, но имам един набор тука в комп-а който ще ми помага със сигурност. Изтегли си от някъде и готово  Wink . Друго не се сещам в момента   bouquet Иначе, за заспиването - заспива си самичка в леглото към 8 - 8,30 , дано да е така и за напред  Grinning

# 6
  • Мнения: 27 524
Децата са различни. Моето от година заспива след полунощ, без значение методите и опитите ми  Tired
Но пък спи след това до обяд и по 4 часа следобяд  Grinning

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 От много време съм разбрала, че започна ли да пея, или да разказвам приказки ще минат часове преди да заспи.Ляга, гушкаме се и заспива.От около месец детето ми е с нов режим от който съм много щастлива.Заспива в 19.30ч. и сутрин се събужда в 8.И аз се чувствам човек по този начин Simple Smile

# 8
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Спомних си как бях и аз с дъщеря ми - приказки до откат - докато стана на 6 и я научих да чете  Peace
Дотогава и на ръце се носехме, и заедно спяхме...

# 9
  • Мнения: X
Заспива към 21:30ч.
Сутрин става в 7 за градина и вечер е уморена. Но още от раждането си заспива вечер в 21:30. Сега се мие към 20:30, гледа си филмче или прочитам някоя книжка и я оставям. Седи си в леглото в нейната стая, докато заспи. За мен е недопустимо детето ми да си ляга след 22ч. Това не се случва дори лятото, когато не е на градина. Обаче през деня не спи от две годишна и сутрин става сравнително рано.

# 10
  • Мнения: 258
Когато е на ясла и се доспива към 9.30, къпем се към 9 и до към 9.30 започва да мига на парцали. Обикновено заспиваме с песничка, но не се захласвам много много. Слагам я в леглото, започвам да и пея и след 5 мин. е заспала.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 020
Ние сме малки, но и аз да кажа - в 9.30-10.00 я слагам в кревата и сама си заспива, много рядко се налага да заспи на гърдата. Дано така продължим и за напред  Flutter.

# 12
  • Мнения: 2 477
Синът ми заспива около 21:30ч след 30-40 мин гушкане.Спи до 7ч сутринта.
И така е ОК,но сега сме в застой със зъбките.Започнат ли пак да му никнат,тогава е ужас.Няма режим,има само плач,бодуване и нерви....Ама нормално....

# 13
  • Мнения: 941
каката я слагам в леглото и и пускам или том и джери, или бебета айнщайн, което тя си избере, и тя си гледа и ме вика чад пад за вода или да я завия или други нейни прищевки но след известно време си заспива, малката всеки път различно, но ако не я кърмя я слагам в леглото с биба и гушва си одеалцето и си се приспива, понякога и в мен се гушва и заспива,
Но и двете ако нещо не могат да заспят много ефикасно е в столчето за хранене в хола пред телевизора, каката и в кухнята ми е заспивала с бисквита в ръка,
При нас на тях им се доспива но трябва да се успокоят и си заспиват

# 14
  • Мнения: 5 393
Иво заспива към 8:30-9:00ч.Ляга си в леглото, аз или баща му изпяваме една песничка и го оставяме. Обаче заспива с биба все още,та това помага.Иначе едва ли щеше да минава толкова гладко всичко. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт