Удължаване на косата- 6

  • 26 068
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Момичета, за никой не е тайна, че косата
е първото нещо, което се забелязва в една жена
и, ако тя не е красива, то тогава за кво говорим изобщо.... Wink

Не всяка от нас е надарена природно
с естествена такава, а други правим
кво ли не, за да си усъвършенстваме външния вид... ooooh!
...(като да си я удължим и сгъстим изкувствено, например) Wink

Тук е мястото, където можем да споделим
къде, как, за колко, отзиви...а и да си я покажем... Wink

За мен е удоволствие да пусна поредната
от една от най- красивите теми във форума....  Crazy
Ето ги и миналите темички:

Удължаване на косата 1
Удължаване на косата 2
Удължаване на косата 3
Удължаване на косата 4
Удължаване на косата 5

Аз се запалих на втората поред тема,
а на петата вече се сдобих с такава.... bowuu

....а дали пък не е вече време и за нов конкурс? Thinking Wink

 

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 23:49 от Руска

# 1
  • Мнения: 386
Запалих се  още от първата тема преди една седмица и от днес си имам нова коса Hug
Косата беше единственото нещо, което ме грозеше.
Сега вече се чувствам хубаваа.
Желая го на всечки Hug

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 09:15 от marinelli

# 2
  • Мнения: 7 723
 
Запалих се  още от първата тема преди една седмица и от днес си имам нова коса Hug
Косата беше единственото нещо, което ме грозеше.
Сега вече се чувствам хубава.
 
Сега, ако дадеш и фото.... Whistling Wink Hug

# 3
  • Мнения: 386
Само да корегирам  цветовете и веднага ще кача снимки. А може и преди това, ако има кой да ме снимаPeace
 

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 09:17 от marinelli

# 4
# 5
  • Мнения: 226
Eeeee аз отдавна не съм се появявала в темата и вече си имаме нова  Grinning

Shankulova:
Момичетаааааааааа,много ме зарибихте и мене с тези коси
досега само ви четях,ама... Някоя от вас знае ли дали в Плевен мога да си удължа косата?
Благодаря предварително
p.s. забравих да ви кажа че всички коси много ми харесват
и друго ми идва наум- колко е живота на тези коси,които се слагат с клипси?
 
Аз съм от Плевен, но не си взех коса от тук,защото май не е на най-доброт качество.Аз си я взех от EXTEND от София, но рабрах и за някакъв салон в Плевен,където също слагат на екстенд.Естествено е по-скъпо,защото не е от доставчика.Иначе знам, че Тони слага коси ама не знам какво е качеството и цените.Едно момиче от моя клас си сложи при някаква Бонка на Сторгозия и не е лоша ама не знам със сигурност.Аааа има и в Туистър Систърс ама мисля че качеството не е като тези на салона в София.Не знам дали ги взимат от едно и също място.Абе като цяло в Плевен има къде, но не е сигурно качеството според мен. Peace
 
 

# 6
  • Мнения: 1 645
Eeeee аз отдавна не съм се появявала в темата и вече си имаме нова  Grinning

Shankulova:
Момичетаааааааааа,много ме зарибихте и мене с тези коси
досега само ви четях,ама... Някоя от вас знае ли дали в Плевен мога да си удължа косата?
Благодаря предварително
p.s. забравих да ви кажа че всички коси много ми харесват
и друго ми идва наум- колко е живота на тези коси,които се слагат с клипси?
 
Аз съм от Плевен, но не си взех коса от тук,защото май не е на най-доброт качество.Аз си я взех от EXTEND от София, но рабрах и за някакъв салон в Плевен,където също слагат на екстенд.Естествено е по-скъпо,защото не е от доставчика.Иначе знам, че Тони слага коси ама не знам какво е качеството и цените.Едно момиче от моя клас си сложи при някаква Бонка на Сторгозия и не е лоша ама не знам със сигурност.Аааа има и в Туистър Систърс ама мисля че качеството не е като тези на салона в София.Не знам дали ги взимат от едно и също място.Абе като цяло в Плевен има къде, но не е сигурно качеството според мен. Peace
 
 


Туистър Систърс в Плевен са мнооого добри.Едно и също е със Софийските.На Сторгозия са някъде.Адреса го има на сайта.Цените им са също добри.Виждала съм момичета в Плевен с техни коси и са качествени.Две приятелки ходят при тях.Като си ида в Плевен лятото мисля и аз да се отбия да видя за какво става въпрос ...

# 7
  • Мнения: 487
Това е темата заради която ме намразиха доста познати и непознати жени,но пък това е темата която ме направи много щастлива! Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
Това е темата заради която ме намразиха доста познати и непознати жени,но пък това е темата която ме направи много щастлива! Mr. Green

Е що така, заради косата ли, нещо не разбирам  ? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 7 723
Това е темата заради която ме намразиха доста познати и непознати жени,но пък това е темата която ме направи много щастлива! Mr. Green

Е що така, заради косата ли, нещо не разбирам  ? Rolling Eyes
Вероятно обича да я мразят жените.... Thinking
Мазохистка е Mr. Green Whistling

# 10
  • Мнения: 487
Това е темата заради която ме намразиха доста познати и непознати жени,но пък това е темата която ме направи много щастлива! Mr. Green

Е що така, заради косата ли, нещо не разбирам  ? Rolling Eyes

Заради косата,чух доста злобни изказвания зад гърба ми дори от такива които ме познават само по физиономия! Mr. Green  Ама аз съм щастлива че си сложих косичката и не им се връзвам хич! bowuu

# 11
  • Мнения: 1 645
Ха,завист човешка...хич да не ти пука Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Ха,завист човешка...хич да не ти пука Peace

Абсолютно, djolii ама хич да не ти дреме верно, завист и злоба има навсякъде за съжаление.  ooooh! Hug

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 23:46 от Иля

# 13
  • Мнения: 7 723
.... Ти колко реда треси си сложи и колко ти беше излязло всичко?Доволна ли си? Flutter
Аз имам два реда, ама ми трябва още един.
Моята коса не е къса и е сравнително гъста
и противно на всякаква логика (моя) се оказа,
че само с два реда ми седи надолу пършиво.
Единия ред струва 180 лв( двоен)... Hug

В Туистър Систър, нали?Защото аз гледах цените и пише,че един ред треса 60см е 180лв. newsm78 А ти пишеш,  двоен ред струва 180лв Thinking Може би цената е за един двоен ред...  Thinking Всички ли са двойни?Или се плаща отделно за втория...?Извинявай,ама не съм наясно много, може да задавам глупави въпроси.. Embarassed BlushЩе ходя да поразпитам аз тия дни bowuu Благодаря ти за отговора !   bouquet
Всички са двойни. Цената за ред е 180 лв. Wink

# 14
  • Мнения: 140
Betty Boop, Мими23, благодаря ви за отговорите  bouquet
Аз обаче май няма да дочакам да се прибера в БГ(чак началото на май Sad), сега проучвам как стоят и тука нещата и ако не е кой знае колко по-скъпо,може и от тука да си купя,защото от много години искам да си удължа косата,но чак сега разбирам за тази "clip-in" система,която напълно ме устройва...
p.s. Много се радвам че ви открих,изобщо незнам къде съм бляла досега че не съм ви чела по-рано newsm78

Общи условия

Активация на акаунт