Балерини-черен лак или изкуствена кожа?

  • 1 942
  • 30
  •   1
Отговори

Анкета

Кои балерини

Опции:

  • Мнения: 1 052
Много искам да си купя някакви евтини балерини, но се двоумя между лак и изкуствена кожа.
Бихте ли ме посъветвали къде да си потърся и към кой от двата типа да се ориентирам...

# 1
  • Мнения: 824
Защо държиш да са от лак или изкуствена кожа?Ако отделиш малко повечко средства ще си вземеш  по-качествени от естествена кожа и ще им се радваш по-дълго време.Можеш да си намериш такива и на приемлива цена.

# 2
  • Мнения: 1 052
Защото не искам да дам 100-130 лв. за подобни обувки Simple Smile

# 3
  • Мнения: 824
Защото не искам да дам 100-130 лв. за подобни обувки Simple Smile
Сега ще ме караш да се поровя да намеря по-евтини.Сигурна съм,че има такива.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 891
Аз не бих взела лак.От вида на напукани лачени обувки ми става кофти  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 052
Добре, ти преобърна дилемата ми в "от къде да си купя балерини-но да са хубави".

# 7
  • Мнения: 4 076
Защото не искам да дам 100-130 лв. за подобни обувки Simple Smile
А по-добре ли е да дадеш половината за обувки,дето ще ти правят пришки или ще ти се изхлузват от краката през цялото време?Впрочем то няма да е никак дълго-говоря от дългогодишен и измъчен опит.
И аз съм сигурна,че има по-евтини от естествена кожа.Пообиколи магазините,ще намериш  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 783
По -добре изкуствена кожа, отколкото евтин лак.
Лаченото требе да е квалитетно.

# 9
  • Мнения: 1 072
Изкуствените кожи вече са по-добри от естествените. Технология, другарки.
Уловката е, че не всяка изкуствена е добра. Не всяка евтина е лоша. И не всяка скъпа е качествена.

Надявам се, че внесох яснота по въпроса.  Grinning

# 10
  • Мнения: 824
пЛетящата,съгласна съм с теб.Но нали изкуствената не е полезна за кожата?

# 11
  • Мнения: 234
Защото не искам да дам 100-130 лв. за подобни обувки Simple Smile
А по-добре ли е да дадеш половината за обувки,дето ще ти правят пришки или ще ти се изхлузват от краката през цялото време?Впрочем то няма да е никак дълго-говоря от дългогодишен и измъчен опит.
И аз съм сигурна,че има по-евтини от естествена кожа.Пообиколи магазините,ще намериш  Peace
Не е задължително ако са скъпи обувките да са удобни или обратното. Аз си взех балеринки на Miss sixty, за които дадох сто и няколко лева, не си спомням точно. Първият път като ги обух едвам издържах 2- 3 часа с тях, при положение че не съм вървяла много, толкова ми бяха неудобни,самата подметка е много твърда. Една приятелка пък си купи балеринки от български магазин за 28 лв. Верно от изкуствена кожа, но по нищо не отстъпват на моите- много са хубави и най- важното удобни. Така че не се влияй от марката при избора си, все пак ако им стане нещо винаги можеш да си вземеш още един чифт за 28 лв  Peace Ето тук можеш да разгледаш моделчетата: www.obuvki-bg.com

# 12
  • Мнения: 957
http://images24.snimka.bg/005335943-big.jpg От магазина на БАТА в City Центъра за 60лева.
От вътре са си със плат.

# 13
  • Мнения: 337
Тези които аз си взех са български, от естествена кожа за 57 лв. Сега има толкова хубави модели и никак не са скъпи, можеш даже да си купиш и за вкъщи като пантофки, има по 26, 27 лв. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 9 394
На кое му викате балерина? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт