предизвиква си сам повръщане

  • 1 758
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 940
От седмица синът ми си бърка с пръст в устата до гърлото и си предизвиква сам повръщане. Имали ли сте подобен проблем? Имам чувството, че всичко това му е забавно и го възприема като някаква игра. Как да постъпя?

# 1
  • Мнения: 681
Ами на нас не ни се е случвало. newsm78 Опитай по някакъв начин да му покажеш или обясниш,че не трябва да прави така. Peace

# 2
  • Мнения: 523
Аз имах същия проблем с голямата си дъщеря и знам колко е гадно .  #Cussing outНо за съжаление детето ти е много малко ,за да муобясниш че не трябва да прави това.Остава ти като мене да изчакашда премине поредния лош навик . При нас продължи около 2 месеца. newsm78

# 3
  • Мнения: 5 940
Ужас, два месеца..... Казвам му "не", той се смее, дърпам ръчичката, приема го за игра. Не мога да го ударя... Не знам какво да направя, преди два дни ми се струва, че две трети от храната повърна.

# 4
  • Мнения: X
Да, имаше такъв период, при това си беше голяма, около 2г. Не разбрах интересно ли и беше, за щастие приключи бързо, не знам за колко време, но после си научи нов номер  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 111
И моята въшка го прави, но я спирам на време. За сега не съм я отучила, така че не мога да ти дам съвет  Confused.

# 6
  • Мнения: 475
И Ния го прави тоя номер,но само от време на време (като се сети).Страшно е неприятно! ooooh!Незнам какъв е начина за отучване,,но вероятно ще отшуми от само себе си.Аз й дърпам ръчичката,като я видя, но не винаги успявам на време Confused

# 7
  • Мнения: 1 031
И ние сме го правили този номер.
Дори и сега въпреки че е на 2 години и половина пак си бъркаме пръстите в гърлото, ама вече се е научил да се спира овреме Mr. Green

# 8
  • Мнения: 317
И моето диване го прави този номер с повръщането от няколко дена . Четох , че може да му се намажат пръстчетата с лимон , за д аму е кисело като ги лапа . Сигурно ще пробвам . Confused

# 9
  • Мнения: 2 553
И дъщеря ми го правеше на около 6-7 месеца - най-голямото забавление беше да се обърне по корем, да си мушне пръста в устата и да се опита да го глътне - естествено повръщаше  ooooh! Но и при нея за месец отмина  Peace

# 10
  • Мнения: 2 090
И моя син експериментира с това Sick,беше му много интересно и изглеждаше много доволен след това CrazyЗапочна се преди месец-два някъде.За радост премина бързо тази му ''страст'',случи се 5-6 пъти за 2 седмици и това беше Wink.Но той е по-голям,разбира какво му се говори и предполагам и това помогна за да спре да си причинява това Peace

# 11
  • Мнения: 244
И дъщеря ми прави така. Започва уж като чесане на венците, но после бръква дълбоко и повръща. Колкото повече реагирах и дърпах ръчичката, толкова повече бъркаше и се хилеше. Сега й давам някоя играчка и я забаламосвам като я видя да бърка.

# 12
  • Мнения: 91

 вече с нетърпение чакам да се сблъсквам със същите проблеми  moresmile

# 13
  • Мнения: 864
Да и моята девойка правеше така.
Когато и кажех ''НЕ'' се смееше и продължаваше.Реших да не и обръщам внимание и сама спря да го прави.

# 14
  • София
  • Мнения: 618
Да и моята девойка правеше така.
Когато и кажех ''НЕ'' се смееше и продължаваше.Реших да не и обръщам внимание и сама спря да го прави.
  Peace
или се опитвам да отвлека вниманието, но често няма по-интересно нещо от това да си бъркаш в гърлото  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт