БИСКВИТИ PLASMON

  • 1 085
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета ! Искам да ви попитам - давали ли сте от бебешките бисквити PLASMON - само в млякото ли се слагат? Защото моя син постоянно иска да слага нещо в устата ,та си мисля немога ли да му давам една бисквита да дъвче вместо някоя гумена играчка.
Благодаря ви предварително за отговорите!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз давам от месец гранулирани безглутенови но ги използвам като ги слагам в плодово пюренце Peace
Тези дни взех и глутенови на които на утията пише,че са за биберон но аз му ги давам да си ги яде така,топят се! Mr. Green
Не видях колко сте големи и ако не сте захранени с глутен не може да ги даваш! Peace

# 2
  • Мнения: 514
Не видях колко сте големи и ако не сте захранени с глутен не може да ги даваш! Peace
Peace Peace Peace Peace

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пусни търсачката, моля те Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 207
Здравей и от мен,

Не виждам колко сте големи, но слагането на "нещо" в устата е инстинкт на всички бебета и всички го правят така опознават света. Ползвам понякога Плазмон като добавка към пюретата. Без глутеновите. Лошо няма ако искаш да му ги даваш да ги смуче и през другото време. Стига това да не ви "развали" апетита защото все пак си е храна. И все пак ми е интересно (не се заяждам или нещо такова) защо не искаш да си лапа играчките? Това не е ли най-естественото нещо за тях сега?

# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
Здравей и от мен,

Не виждам колко сте големи, но слагането на "нещо" в устата е инстинкт на всички бебета и всички го правят така опознават света. Ползвам понякога Плазмон като добавка към пюретата. Без глутеновите. Лошо няма ако искаш да му ги даваш да ги смуче и през другото време. Стига това да не ви "развали" апетита защото все пак си е храна. И все пак ми е интересно (не се заяждам или нещо такова) защо не искаш да си лапа играчките? Това не е ли най-естественото нещо за тях сега?

 Peace

Нека си дъвче играчките човечето.
Защо да му създаваш навика да се тъпче с нещо?

Плазмон не съм давала. Нито каквито и да е бисквити. Нито в млякото, нито за гризане.

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 12:31 от Vivi

# 6
  • Мнения: 9 973
давам по 2 бисквити чичи бебе следобяд за ядене ,а иначе го уча да си дъвче играчките-те са за това
инъче си дъвче чорапите,буйките.......

# 7
  • Мнения: 1 477
Веднъж купих от тези бисквити.На малкия не съм давала.Опитах ги и ми се сториха прекалено сладки дори за мен.Какво остава за бебе  newsm78По-добре да дъвче играчки.

Общи условия

Активация на акаунт