Отговори
  • Мнения: 644
Малкия ми  вече на 3-ти очен преглед /при различни лекари/ му казват, че има астигматизъм и независимо, че не се било лекувало искат да му изпишат очила! Защо неразбрах...?
Искат да му разширят зеници с капки за да може по-добре да го прегледат и аз малко съм предубедена, защото по принцип хомеопатията нали отрича химията и се чудя как да процедирам? Искам да се допитам до вас преди да се обадя на хомеопата ни за да чуя какво ще ни посъветва!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
падам...
И астигматизмът ли се влияе от хомео-то?
Е, не...   Stop

# 2
  • Мнения: 668
Все си мисля, че жената пита дали капките за изследване на очи няма да повлияят на хомеопатичното лечение на сина й...

sneji20, най-добре се обади на хомеопата си. Всеки хомеопат има различно мнение за антидотите, така че при всички случаи ще е по-добре да чуеш какво мисли и той.
Лично аз цял живот съм с астигматизъм, но очила не съм слагала.

# 3
  • Мнения: 3 506
honey13, какво значи цял живот? Кога ти е открит? Аз се дърпам да сложа очила на сина ми, но ме плашат с разни страхотии, затова питам.

# 4
  • Мнения: 1 737
И аз съм с астигматизъм. Изписани са ми очила за постоянно, носех ги няколко месеца. След хомеопатично лечение - на други неща, не съм си и помисляла да лекувам астигматизма си така, очилата ми станаха силни и ги нося само за четене. Освен това имах едни по-силни очила, с 0,25 градуса повече отклонение и ми станаха ужасно силни, започна да ми се гади с тях. Сега минах на старите си вече понадраскани, но по-слаби очила и ги нося само за четене.
Знам и за други хора с намаляващи диоптри или астигматизъм като станичен ефект от лечение с хомеопатия.

На курсове на Норбеков можеш съвсем целево да премахнеш изцяло астигматизма, късогледството и далекогледството. Децата сеповлияват много успешно. Правят се само упражнения с очите. Ако не ти се записва курс може да си купиш книгата от Славейков.

# 5
  • Мнения: 668
Maria.St, спомням си, че като бях много малка се опитаха да ми слагат очила, но аз категорично не ги носех. Предполагам, че още тогава съм го имала, но никога не ми е пречел, наистина. Сега, на дърти години, започва лееко да ме тормози, защото не мога много точно да преценявам близките разстояния - например, ако е по-тъмно и простирам, се случва да не мога да видя къде точно е въжето. Ама не е болка за умирачка Joy

Общи условия

Активация на акаунт