Formula 1 - free on line

  • 5 388
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 977
Някой има ли идея от къде може да се гледа безплатно Formula 1. По възможност в реално време?

# 1
  • Berlin
  • Мнения: 11 184
по бтв не е ли в реално?

# 2
  • Мнения: 977
Не мога да се логна в сайта на bTV. Хем се регистрирах, хем после като ми иска име и парола не ги приема...

Интересувам се за излъчване по нет-а, защото става дума за чужбина и за човек без ТВ там...

# 3
  • Мнения: 6 874
Безплатно...не знам, едва ли.
Ако ти върши все пак някаква работа на www.formula1.com дават времената в реално време.

# 4
  • Мнения: 524
http://www.neterra.tv/bg/  Да опита от тук, пак се свързва със сайта на БТВ.

# 5
  • Мнения: 977
Не, през Нетера не става!

# 6
# 7
  • Мнения: 977

И от тук не става:

"Мрежата, която ползвате в момента не е част от мрежите на нашите партньори. Регистрирайки се в IPTV.bg, няма да имате достъп до услугите ни."

# 8
  • София
  • Мнения: 9 900
itv.com
Но не съм сигурна дали става. Пробвах миналата година, но не помня какво стана.

# 9
  • Мнения: 750
Жалко, късно ти видях темата. Мъжът ми вече спи, че ще става рано за състезанието!  Mr. Green
Утре ще го питам и ще мога да ти кажа със сигурност има ли такова животно като безплатно гледане онлайн на живо на Формулата или не.

# 10
  • Мнения: 977
Благодарско, Спаске!

Ще чакам инфо! Wink))

# 11
  • Мнения: 11 816

И от тук не става:

"Мрежата, която ползвате в момента не е част от мрежите на нашите партньори. Регистрирайки се в IPTV.bg, няма да имате достъп до услугите ни."

Съжалявам, повечето големи провайдъри в София работят с тях, но явно твоя не е от тях. Можеш да кажеш желанието си.

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 184
няма как да гледаш по iptv извън страната.

# 13
  • Мнения: 750
Според съпруга ми най-вероятно няма официална, легална възможност да се гледа формулата на живо онлайн нито у нас, нито по света. Правата за преките предавания са телевизионнии предвид главоломната им цена, както и строгата ръка на чичко Бърни, съм склонна да вярвам, че наистина е така.
Остават торентите.
Съжалявам, Мишел! искаше ми се информацията да е от друг характер, но ...

# 14
  • Мнения: 977
 Wink

Спаске, 10х!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт