И аз изгубих моето бебе

  • 23 976
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 621
06.03.2008 постъпвих в болницата за планово секцио, половин час след това научавам че бебето ми няма никакви тонове и няма сърдечна дейност, а предния ден съм била на лекар и съм чула сърчицето му , следват два дена мъки , за да родя мъртвото си бебе. После се оказа че лекарката ми е трябвало още предния ден да ме изпрати на запис на тоновете , че не е видяла че плацентата ми е малка а бебето вече е доста голямо роди се 3450, едната акушерка каза че и прилича на преносено, сега чакам резултати от хистология и аутопсия и живея в най-големия кошмар

# 1
  • София
  • Мнения: 1 098
Нефертити, много съжалявам за загубата ти. То с думи не може да се опише мъката.  Hug
Когато намериш сили, знай че тук можеш винаги да немериш сродна душа и да си кажеш всичко
за което ти тежи на душата. Съжалявам че си се озовала в този подфорум.  Hug

# 2
  • Мнения: 82
   Нефертити,миличка,искам да ти се извиня,че вчера като те видях в темчта,попитах,не ми е минало през ум,че може да се случи нещо лошо!Искам да ти дам подкрепата си и да ти вдъхна сили,но зная че е невъзможно.Но аз съм живия пример-миналата година на същата дата-06.03.аз изгубих първото си бебе,бях в 5 месец,една година по-късно гушкам малка принцеса!Не се предавай,не губи надежда и ще бъдеш майка!Никога няма да забравиш тази болка,но когато гушнеш живот и здраве детенце,болката ще мине в други измерения,много по-поносима!Прегръщам те,ние сме с теб!

# 3
  • Мнения: 1 008
Nefertity, съжалявам за загубата ти  Sad

# 4
  • Мнения: 3 166
Nefertity, съжалявам, мило майче. Съзнавам колко ти е страшно и трудно в момента. Раната е много прясна. И истината е, че дълго време ще стои отворена. Мъчително и страшно е да загубиш очакваната рожба. Всички мечти, планове, надежди си отиват. Разбирам как се чувстваш. Но, миличка, с времето и след две загуби се убедих, че сме по-силни отколкото предполагаме /никога не съм искала да го знам, но уви - наложи се/, че успяваме да се преборим с мъката и да приемем загубата и след време да заживеем с надежда и желание за нова бременност. Ще дойде и този ден - ще поискаш да си имаш друго бебенце и тогава всичко ще бъде наред. А дотогава знай, че ние сме тук винаги, когато ти се говори за мъката и загубата. Аз самата няма да се изморя да благодаря на съдбата, че изпрати на пътя ми момичетата тук в момент, в който смятах, че никога вече няма да позная щастието. Те ми помогнаха да си стъпя на краката и да продължа - два пъти при това. И ти ще продължиш, мила моя! Hug

# 5
  • Мнения: 36
Мила Nefertity,
Приеми моите най-искренни съболезнования за загубата ти, за малкото ангелче  Flowers Rose Flowers Rose
Плача заедно с теб...Дано да намериш сили да излезеш от кошмара по-скоро.
Пиши си  с нас, тук ще намериш хора които те разбират.


И непременно търси истината и ако има виновни, да бъдат наказани! Никой лекар не бива да проявява небрежност и безхаберие, нали в техните ръце поверяваме живота на най-скъпите ни същества!

Кураж мила Hug

# 6
  • Мнения: 7 109
Nefertity,  newsm45
Съжалявам.  Cry
 Flowers Rose Flowers Rose за мъничката ти рожбичка. 

# 7
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 659
 smile3518 Flowers Rose Много, много съжалявам.

# 8
  • Мнения: 1 409
Нефертити,съжалявам много за загубата ти.Това е кошмар през,който никой не заслужава да мине.
Когато имаш нужда винаги пиши тук,ние сме насреща.Прегръщам те  Hug и ти желая кураж да пребориш мъката.
Много ми е трудно да напиша нещо смислено
Съжалявам.........  newsm45

# 9
  • Мнения: 3 016
Нефертити , съжалявам много за това  през което  ти се е наложило да преминеш и то отново заради Бургаските доктори .Нямам думи ,а и те не стигат да опиша какво цари в тази болница . Преди 7 мес .по вина на тези лекари аз загубих своето бебе .Роди се и почина на 5 дни .Напиши имената на екипа който е бил отговорен за твоя случай  ,за да се знае .Болката е огромна.  В сърцата ни винаги ще има една празнина ,която може би никой  няма  да запълни .Но такъв е живота суров и несправедлив понякога . И ние трябва да се научим да го живеем такъв .Да се примиряваме с болката и да гледаме напред . Изминало е мн. малко време от нещастието ,но не се предавай .Помежду другото преди няколко дена се случи същото с едно момиче което познавам визуално само .Казаха как е постъпила в Бургас за секцио ,как никой не е искал да я оперира и бебето е починало в нея .Питам се това практика ли е в Бургаската болница ?На ден да си отива по едно бебе .Що за грешка може да бъде това .

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Миличка Нефертити безкрайно много съжалявам за загубата ти. В момента знам, че няма думи, които биха намалили болката ти, но знам, че с времето ще се появи желание за нова бременност и то ще бъде по-силно от всичко. Искрено ти желая следващият път всичко да завърши щастливо, а следващ път ЩЕ ИМА!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Nefertity, с болка в сърцето прочетох за рожбичката ти!  Flowers Rose Flowers Rose Не знам дали нещо може да те утеши - не вярвам, но те прегръщам в мислите си и се моля за душите ви - твоята и на милото бебе!

Втриса ме всеки път, когато прочета за такава страшна загуба... Как не може този свят да е малко по-съвършен?!...

# 12
  • Мнения: 9 973
кураж миличка
 Hugедна голяма и силна прегръдка за теб

# 13
  • Мнения: 611
Не знам какво да ти кажа.........
Всякакви думи в такъв момент са безсилни пред мъката................
Поплачи си..............
Поговори ..........
Стеб съм  Hug

П.П. Защо пак нещастие в тази гадна Бургаска болница , защо пак е починало бебенце благодарение на тези некадърници наричащи се "специалисти".
Мразя я тази болница , мразя и всички лекари , които работят там ....... за мен те са потенциални Убийци.....

# 14
  • Мнения: 3 621
Благодаря на всички , знаех че тук за съжаление има такива като мен ... а колко хубаво ще бъде в този подфорум да пишат по-малко майки ...
Хриси за тези 4 дена в болницата не само аз изгубих моето бебе, още на следващата сутрин приеха още едно момиче , по същия начин като мене, в понеделник когато ни изписваха се оказа че е пристигнало едно момиче от Царево отново с мъртво бебе, докато си чакахме болничните се запознахме с едно момиче което все още незнаеше дали бебето и ще оцелее ...

Общи условия

Активация на акаунт