ТРУДНО СПАНЕ И ПЪШКАНЕ

  • 831
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 56
зДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА.
Моето момиченце хич не иска да спи. Вечер яде мв 9.30, заспива до 10-10-30 и уж прескачаме яденето в 12 , но от 1.30 -2 започва едно пъшкане проплакване. Спи и пъшка. Към 2.30  - 3 се разбужда съвсем и и давам да яде. Около час пак спи тихичко и пак почва да пъшка. Трие си нослето върти главичка. Имала ли е някоя такъв проблем. Питала съм педиатъра - казва че децата си пъшкат. Да ама на нея не и се събират и 10 часа сън , а е само на два месеца Embarassed

# 1
  • Мнения: 681
И моята дъщеря имаше такъв период,но си мина от самосебе си.Виж да не би да и е топло,нещо да не я притеснява...Чувала съм и за едни бабешки работи дето им бръснат гърба,ама на мен ми се струва много гадно.Аз лично не съм го пробвала това на дъщеря ми.Някой ако е по-запознат да разясни.

# 2
  • Мнения: 1 763
И моето дете пъшка, плаче ,смее се и сумти, докато спи. Според мен сънува. Но не се събужда- попъшка малко и пак заспи. И му се събират общо около 12-14 часа сън за едно денонощие. Но явно всяко дете има нужда от различно количество сън.

# 3
  • Мнения: 3 010
Здравей,
ние сме по-малки от вас, но и моето бебче е така. Понеже спи при мен и като се размърда и разпъшка и аз все си мисля, че е гладен и се мъча да го кърмя. Понякога приема, понякога не. Вече почнах да си мисля, че има колики и през нощта  newsm78, но не съм се консултирала с лекар.

# 4
  • Мнения: 1 197
И ние бяхме така пъшкаше,хриптеше,викаше и се смееше на сън.И за мен твърдението,че новороденото почти само спи си е мит.Но когато беше на около 2 месеца,се оправи от самосебе си.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 522
И ние бяхме така. Сега вече сме на четири месеца и пак някои нощи пъшка и се върти на сън, а после се усмихва.


[img][http://www.mamaibebe.com/uploads/2008_03_14_age_37641.gif/img]

# 6
  • Мнения: 2 131
И моята дъщеря имаше такъв период,но си мина от самосебе си.Виж да не би да и е топло,нещо да не я притеснява...Чувала съм и за едни бабешки работи дето им бръснат гърба,ама на мен ми се струва много гадно.Аз лично не съм го пробвала това на дъщеря ми.Някой ако е по-запознат да разясни.
Ако имаш предвид това дето едно време са им рязали гърба, за да им изтече мръсната кръв... Това за зверски издевателства. Според мен, в много "бабешки работи" има известна доза истина, но това е, меко казано, нечовешко. Въобще не искам и да си го помислям.
А по темата - какво казва педиатърът във връзка с рахита. Знам, че бебенцата с рахит са неспокойни и се въртят.
Пожелавам бързо да мине неспокойният период.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт