Плюнченето на пръсти - назад към пещерите!

  • 3 387
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Считам, че да си плюнчиш пръстите при всеки допир до лист хартия е не просто лош и грозен навик. Това е сигурен показател за лошо възпитание и всякаква липса на уважение към околните, както и на себеуважение. Всички сте ставали свидетели как продавач на храна се опитва да ви я завие в хартийка, която е взел с наплюнчени пръсти.

Как мислите, дали това е лошо, или слюнката е нещо като шлюпка от семка или прах от домовете - естествен продукт, който не замърсява околната среда, следователно не пречи?

# 1
  • Мнения: 765
Тук напълно те подкрепям.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
Не знам лошо ли е. Гнус ме е.

# 3
  • Мнения: 122
Ами едно време музикантите си умираха по сватбите да им лепят наплюнчени двайсетачки по челцата.
Ти явно си гнуслива иначе защо ще ти прави това впечатление.
Майтапя се.
Разбира се, че е гнусно.

# 4
  • Мнения: 1 079
Чудно ми е как дишаш?

# 5
  • Мнения: 1 008
Не съм виждала скоро някой да си плюнчи пръстите. По-скоро това го правеха леличките от Социализма. Вече всички сме модерни и интелигентни.Ти в каква среда се движиш?

# 6
  • Мнения: 824
Плюнча ги само когато си правя фунийка за обелките от семките,докато слушам мъжа си,след което изтупвам постелките през балкона.

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Фиданке, не беше ли ти с темата за семките? Сега плюнчене на пръсти... Laughing
Очаквам утре да пуснеш тема "Чистите ли си ушите".  Whistling

# 8
  • Мнения: 229
Сори, ама некой път ми се налага, беее!

# 9
  • Мнения: 9 865
Ба... плюня ги яко, особено като залегна над някое многотомно издание... то се не разгръща, но за да ти е ок, няма да ти заемам книги.

# 10
  • Мнения: 14 654
Отвратително е, разбира се, но закупуването на вакуумирани стоки предпазва от наплюнчени хартии, но пък е вредно за околната среда. Фиданке, пушиш ли и намираш ли пушенето за грозен и противен навик?

# 11
  • Мнения: 1 878
Фиданке,ама верно,кажи,мила,защо само такива теми4ки пускаш? Не се заяждам и не искам да те обиждам по някакъв на4ин, но отстрани изглеждаш нещо нервни4ка,мъ4и те нещо,а newsm78 Или просто искаш да се от4етеш във форума newsm78

# 12
  • Мнения: 289
Отвратително е!
Имах една колежка, която го правеше постоянно...  Sick

# 13
  • Мнения: 2 407
Гадно,но наложително понякога.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 889
Фиданке, не беше ли ти с темата за семките? Сега плюнчене на пръсти... Laughing
Очаквам утре да пуснеш тема "Чистите ли си ушите".  Whistling
  И тупането през прозорците.

Общи условия

Активация на акаунт