Жълтеникаво, изпъкнало петънце в очето???

  • 525
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте.
Очичките на моето момче са зачервени от няколко дни и ги търка с ръчички. Слагам му Офталмосептонекс по няколко пъти на ден и се успокоиха. Друг път също се е получавало така и му минават за ден- два. Днес обаче забелязах едно жълтеникаво, петънце, което е релефно и е на бялата част на окото, до ириса.
При всички положения ще го заведа на лекар, но ако споделите нещо, може би ще се успокоя малко. Лошото е, че предстоят 2 почивни дни и дотогава се надявам на позитивни неща, ако сте се сблъсквали с нещо подобно.

# 1
  • Мнения: 583
аз имам такова петънце от доста време, но не съм се консултирала с лекар. на моя приятелка и се появи такова, дълги години си стоеше така, но изведнъж потъмня и тя се шашна и оперативно го махна. като и го изследваха се оказа, че е бенка като всяка друга, но в окото. Peace

# 2
  • Мнения: 3 914
че е бенка като всяка друга, но в окото. Peace
Да,възможно е това Peace
Искам да те успокоя.........на склерата/бялото/ тумори няма, не се притеснявай,каквото и да е, не е лошо Hug
Отивайте на лекар Peace

# 3
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Аз имам такива петънца и на двете очи. Ходила съм на офталмолог за други проблеми и лекаря нищо не ми е казвал за петънцата. Мисля че се появиха след прекаран хепатит преди доста години.
Не им обръщам внимание, но се случвало да ме политат от какво е.

Общи условия

Активация на акаунт