ВРАЦА - 11

  • 8 161
  • 276
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159




ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ
Православ& … 86;то
Кърмене и з … 77;то
запичащи и … 72;ни
Новият иму … 76;ар
Календар н … 76;ни
Календар н … 80;ци
Развитиет& … 80;он
Прегледи и … 90;та
Масаж и гим … 85;ка
ЗА АКТА ЗА i … 2;ми)

За връзки с НОИ:
РУСО -  ВРАЦА
пл. "Христо Ботев" № 1
п.код 3000
факс: 092-66-08-70

E-mail:
Vratza@NSSI.BG
+35992660032
Информация за болничен или майчинство (защо евентуално още не е изплатен  #Cussing out  #2gunfire ) - 66 40 36 68



Албумчето ни е тук: http://www.snimka.bg/
                                  Потребител: vratza
                                  Парола:vratza

Ако има неточности или някой изпуснат - моля на лични
И ако на някой съм сбъркала името, датата или нещо друго - Embarassed съжалявам
Приемам всякаква критика и забележки

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 10:31 от Bubeto79

# 1
  • Мнения: 117
пу съм първа  Mr. Green
браво Бубе Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 556
Пу съм втора Grinning много добре се е получило,вие с _baby сте скрити таланти  bouquet

# 3
  • Мнения: 117
mishlence.... ние сме почти адашки  Mr. Green... стискаме ти с моя бебчо палци, няма да се страхуваш, а напротив- радвай се, че скоро ще се запознаеш с човечето дето сега те рита Hug Чакаме всички с нетърпение да разказваш за преживяванията си около раждането....че както каза buba_85 великолепната четворка сме по теб Joy
Имам един въпрос- твоя бебчо кога се обърна с главата надолу? Rolling Eyes Моя човек ме притеснява, защото все още си седи, милото. newsm78

# 4
  • Мнения: 6
 mi6ence  два месеца седеше с дупето надолу но в осмия месец се обърна и така до сега.
 а между другото казвам се Ива и съм родена на02.12.78г и живея в Дъбника

# 5
  • Мнения: 159
mishlence, ние сме родени на една дата newsm53

# 6
  • Мнения: 2 425
Браво Bubeto79 много е хубавка страничката така  Peace
Някой ще се пробва ли на следващата? Аз съм толкова гладна, че след малко ще заръпам клавиатурата  hahaha

# 7
  • Мнения: 556
ох пиша а ръцете ми треперят.май не е всеки това което ще напиша отивам аз в кухнята да хапвам нищо и гледам през терасата един куп хора се събрали а едно момче(не знам на каква възраст сигурно 12-13г.)лежи на земята с разголен кръст и кръв по него.чак сега дойде линейката,не знам какво е станало,чух че някой го е наръгал,още съм в шок от гледката.питам се аз в каква страна живеем,да ти наръгат детето с нож,да изгориш във влак и какво ли още не.до тук с коментара #Cussing out

# 8
  • Мнения: 2 425
Тииииииииит тиииит  Cry Да не ме баннат съм с цензура. Диваци всякакви ги има. Трябва доживотни присъди на такива да дават. Дано момчето да не е много зле и да се оправя по-бързо. И дано извършителя да не остане ненаказан  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 556
по нова казаха току що,че има прободни рани най-тежка е тази на гърба.на всичкото отгоре го е наръгало негов съученик #2gunfire

# 10
  • Мнения: 117
И аз стискам палци детето да е по-добре отколкото изглежда и звучи от твоя разказ Sad Горките му родители...дано намерят и накажат справедливо този който го е извършил #2gunfire
Иве, аз се казвам Ася. Приятно ми е да се запознаем  Hug
Ако искате тези които не са си казали имената може да си ги кажат и така да се запознаем официално в темата Grinning

# 11
  • Мнения: 369
записче  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 425
Аз съм мимка Stop
Айде другата седмица да излезнем  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 583
Брей пиша ,пиша и ми ги няма отговорите...пак ще пробвам значи 1. аз съм си Яница....2.днес се оказа ,че ще минем основно на изкуствено хранене и незнам да се притеснявам ли....3.качих още снимки на беборана-сладурана

# 14
  • Мнения: 159
1. Здравей, ianitza Simple Smile
2. Би било хубаво да си я кърмиш, но щом се налага не виждам какво може да те притеснява това- толкова много деца са отгледани с АМ
3.Да ти е много щастлива и здрава сладурката. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт