За изследването за Даун....

  • 755
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Моля за инфо Rolling EyesКъде в София се прави?Какво представлява самото изследване,кръвно ли е?Вагинално ли?Минава ли по здравната каса,ако не-колко струва?Моля и за телефон за връзка ако евентуално някой има такъв...Много въпроси,нали?Моля пишете,няма кой друг да питам...Благодаря  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Казва се Био Химичен Скрининг,прави се в Майчин Дом мисля,че на 14 етаж,ако не са го променили,взема се кръв -не е вагинално,не минава по ЗК и струва около 30-40 лв. не мога да си спомня точно Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
Да БХС-то се прави само в Майчин дом, но при мен беше в мазето на ниското тяло, иначе пак беше лекарката от 14-я етаж. Телефони мога да ти пратя утре - стига да не ти е късно /не сме си вкъщи/. М/у др. скоро четох тук за едно ново изследване подобно на БХС, но много по-точно. Правило се в 11-13 -та г.с., доколкото си спомням.

# 3
  • Мнения: 428
Цената е 25лв, Майчин дом, 14 етаж. Не се записваш предварително.

# 4
  • Мнения: 1 008
Казва се Био Химичен Скрининг,прави се в Майчин Дом мисля,че на 14 етаж,ако не са го променили,взема се кръв -не е вагинално,не минава по ЗК и струва около 30-40 лв. не мога да си спомня точно Peace
  Peace

# 5
  • Мнения: 9 973
30лв. в Шейново
16г.с.
първо минаваш ехограф,а после и БХС-то

# 6
  • Мнения: 79
Момичета, благодаря ви за бързите отговори.supi4ka не ми е късно,ще ходя другата седмица,моля  дай телефон.И още един въпрос щом не е със записване,много ли се чака?Цял ден ли работят?В коя седмица е най-добре да се направи изследването?Май вече досаждам... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 324
И аз си го правих в Майчин дом на 14-ти етаж. Ходих сутринта и чаках към 15-20 мин, но май бях подранила. Прави се между 15-19 г.с. и се взима кръв от вената. Преди близо 2 години цената беше 20 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 603
mama na trima вкл.мъж, пратих ти тел. на лични.  Дано не са го променили от мин. година. За чакането, аз не чаках изобщо, но едва ли е цял ден - най-много до 14ч.
Успех.

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Казва се Био Химичен Скрининг,прави се в Майчин Дом мисля,че на 14 етаж,ако не са го променили,взема се кръв -не е вагинално,не минава по ЗК и струва около 30-40 лв. не мога да си спомня точно Peace
  Peace
струва 25лв + 2лв за пощенски разходи (по пощата ми изпратиха резултата, след като ме бяха уведомили какъв е по тел, понеже не съм от Сф)

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
  9172 214, 9172 231

до 15ч


В коя седмица е най-добре да се направи изследването?
  около 16г.с.


П.П. инфото е от една брошура която ми бяха дали и още пазя.

Леко бременеене  bouquet

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А и аз ходих без да се обаждам (не съм от Сф) и изобщо не съм чакала.

# 12
  • Мнения: 721
16-20 г.с.
без записан час
след Видеозон
в МД - 14 етаж

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
желателно е да е от същия ден, понеже мен се опитаха да ми направян нов (понеже ми беше от предишния ден, следобяд, бе заради пари е всичко)

Общи условия

Активация на акаунт