РИМ

  • 1 210
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Моля, който е ходил там, да даде отзиви и впечатления. Как се оправихте с метрото и къде нощувахте?
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 893
Това е темата за Рим, която лично на мен ми беше много полезна. Спахме тук http://www.maryelen.com/ и съм изключително доволна, за което много благодаря на Samantha Jones, че го препоръча. От летището до гара Термини директно пътува Леонардо експрес на всеки 20 минути, просто следвате тълпата и табелите и няма да се объркате. Ако те интересува нещо, питай, впечатленията ми са още пресни.

# 2
  • Мнения: 794
Beca, радвам се, че ви е допаднало   bouquet

# 3
  • У нас
  • Мнения: 304
VELLA, моето семейство видя Рим през ноември и мога да ти кажа ,че си струваше всяко похарчено евро тази почивка .Невероятен град, готини хора ,прекалено много забележителности .Остави си един ден за Ватикана ,защото там  е уникално място.Мога да се похваля , че видях папата на площад Св .Петър ,редом с хора от различни националности ,  с папомобила си мина покрай нас ,след което присъствахме на меса в катедралата и осъществих мечтата си на 100 %.Пожелавам на всички ,които и предстои пътуване към този град -незабравими мигове.

Общи условия

Активация на акаунт