Само ме объркват!!!

  • 774
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Тези производители и вносители съвсем се побъркаха.Днес взех от кашите лека нощ на Хип с банан (хапвали сме пюре от банан).На етикета пише от 4 месеца.Няма глутен.В съдържанието не пише  "с адаптирано мляко" както на кашата с ябълки и круши,а просто мляко.На всичкото отгоре в брошурата на Хип с продуктите им пише че се дава след 6 месец.Ние сме на 5 месеца и малко.Според вас мога ли да я дам?Благодаря ви?

# 1
  • Мнения: 27 524
Можеш  Peace
Ако обаче се води за 6-ти месец, значи е с глутен, провери внимателно  Peace

# 2
  • Мнения: 95
Благодаря ти,Блонди!Ето какво пише в съдържанието:мляко,вода,сварен ориз,захар,бананово пюре,оризова скорбяла,киселинен регулатор калциев карбонат,битамин В1,без глутен.

# 3
  • Мнения: 27 524
Давай спокойно тогава  Hug

# 4
# 5
  • Мнения: 4 784
И мен упътванията в много случаи са ме обълквали и дразнили. Срещала съм доста противоречия. В твоя случай и за мисля, че можеш да даваш.

# 6
  • Мнения: 71
четеш какво пише и ако те устройва даваш.аз вече така правя и не се доверявам на отделните надписи

# 7
  • Мнения: 9 973
така е Whistling

# 8
  • Мнения: 781
Можеш, без проблем. Чети съставките и преценяй сама. И аз понякога имам чувството, че етикетите се превеждат от хора, които нямат представа от хранене на бебета.

# 9
  • Мнения: 66
Можеш, без проблем. Чети съставките и преценяй сама. И аз понякога имам чувството, че етикетите се превеждат от хора, които нямат представа от хранене на бебета.



 Peace

# 10
  • Мнения: 814
И мен упътванията в много случаи са ме обълквали и дразнили. Срещала съм доста противоречия. В твоя случай и за мисля, че можеш да даваш.
Да, можеш. Аз като имам съмнение за нещо се ровя в нета или пиша да фирмата. Етикетите на някои детски храни наистина не са доизпипани  Confused

Общи условия

Активация на акаунт