мили мами имам проблем

  • 900
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
проблема ма ми е имам си малка костенурка на 5 мес. която от 3 дни престана да се храни и движи.  знаете ли нещо
za   летаргията на костенурките благодаря ви.   

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 14:05 от iglika77

# 1
  • Мнения: 2 978
Аз знам само за летаргията при мъжете...ама това е друга тема.
Сори...  bouquet

# 2
  • Мнения: 347
При едната ми костенурка се наблюдаваше същото, когато веднъж беше преяла с кашкавал.Два дена беше много омърлушена и не ядеше, което със сигурност беше знак, че нещо не е наред, защото по принцип са много жизнени и винаги гладни.Аз случайно я видях как си повърна кашкавала и тогава ми стана ясно какво и е било.Точно след десет минути беше като нова, все едно нищо и е нямало и пак беше гладна Grinning.Стискам палци да се оправи мъника и да не е нещо сериозно. Hug  bouquet

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Костенурчиците са капризни, искат хубава светлина - има ли си лампа?
Освен това трябвало да им се дава вит.Д, и разни такива.
На нашата хем й беше омекнала черупката, хем нещо й беше станало на очите от недостатъчно осветление. Посъветвай се с ветеринарен лекар, мисля.

# 4
  • Мнения: 347
Очите им се подуват и почервеняват от липса на витамин А.А черупките им омекват от липса на калций и слънце или лампа.Аз ги храня само с костенурски храни от тези по-скъпите, които са в кутии и се водят обогатени с необходимите витамини и хранителни вещества.Гореспомената случка е единственият проблем който сме имали.

Общи условия

Активация на акаунт