Типове диети

  • 1 016
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
От кой тип диета се свалят повече кг ? И имат по-видим резултат?   Thinking
Към протеиновите спадат- Японското чудо, Безвъглехидратна , НВД, Майкъл Търманд , Дюкан и т.н.
Към въглехидратните спадат- плодове чай и мед, житна, оризова, някои видове моно и т.н.

Лично на мен ми е по-лесно да спазвам въглехидратните, защото при протеиновите се чувствам като парцал след 2-3 дни  Rolling Eyes  Но тези дни говорих с фитнес инструктор и той ми каза,че истината е в протеиновите диети.
Вие как мислите ? Какви са ви наблюденията и резултатите ?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 950
Аз лично съм сваляла от различни типове диета горе - долу еднакво, но в интерес на истината чисто протеинова диета от рода на Дюкан не съм пазила.
Мисля , че е важно спазването на диетата и още по-важно е храненето след диетата . За мой срам и още по-голямо  мое съжаление досега не съм се справила с храненето след диетата, и в резултат сега ще карам една дълга диета  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 678
Протеиноватаааааааааааааааа Hug

# 3
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И на мен въглехидратните са ми доста по-приятни, но след тях винаги качвам.  Sad От две години и половина съм на протеинови диети- първо спазвах Дюкан, после продължих на НВД и 25 килограма не само, че ги няма, но и не се върнаха. Единствено след като спрях цигарите качих 3-4 килограма, но скоро и тях ще преборя. Ако се включи и спортуване, ефекта от отслабването е още по-добър.

Плодове на закуска,  пилешко месо, риба, много зеленчуци, ядки, ленено семе, сирене и поне два литра вода са ми в редовното меню.  Храня се с малки порции и на често.

# 4
  • Мнения: 274
безвъглехидратната Peace

# 5
  • Мнения: 72
всичко зависи от организъм,метаболизтм и  психическа  настройка при всеки човек различен анчин на хранене  е подходящ защото всеки организъм  приема  различно храните

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ох и аз като теб с тези протеинови диети на 2-3 ден ми е супер отпаднало и скапано  Weary.Бях 5 дни на Дюкан и се чудя как издаржах толкова,но се отказах-този тип диети не са за мен  Naughty.Сега започнах 90-дневната и ще видя с нея как ще е-поне е по-здравословна  newsm10

# 7
  • Мнения: 1 479
При мене резултат даде нисковъглехидратната! Комбинирана с аеробика в къщи! Имам още 5-6 кг за сваляне и дано успея да ги преборя

Общи условия

Активация на акаунт