Ясли в центъра или Младост?

  • 668
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Моля Ви, препоръчайте ми детска ясла в центъра /в района на Университета или около Витошка, Граф Игнатиев, пл. Света Неделя/ или Младост 2 и 3. Ще съм много благодарна на всякаква информация за държавни или частни ясли - такси за двата вида, краен час за вземане на детето, брой на децата в групата и друго, каквото се сетите.
 В друга тема една мама беше писала, че се опитала да запише детенцето си в избраната ясла /или градина... не помня точно...  Confused / и нямало места за 09.2006г.!!! Това доста ме постресна и реших, че е време и аз да поразуча как стои този въпрос, въпреки че моят юнак е още малък  Wink Не мога да разчитам на помощта на баби и ми се иска като дойде моментът за връщане на работа да съм сигурна, че за детенцето ми ще се грижат добре.
Предварително Ви благодаря за помощта  Simple Smile

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 184
Хубаво е предварителна да подадеш молба за ясла(става дума за държавните) Аз съм детска учителка в Младост -4 и съм запозната с яслите и градините в Младост-3 Таксата е 40 лева на месец, но когато детето отсъства от ясла това се преспада тоест се пада около 2 лева на ден Работното време е от 7 до 19 часа ,но някои колежки в някои градини карат родителите да си взимат децата по- рано ,защото не им се работи За мой срам е така Иначе яслите в Младост-3 са 3 Две зад общинатаОДЗ 56 и ОДЗ 59, но аз бих ти препоръчала ОДЗ 70(може и да бъркам номера, но мисля, че беше този) Тя се намира пред 144 училище Двора е много хубав, поддържан, не прилича на лунен пейзаж, а пък е и добре ограден Пък иколежките добре гледат децата

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: papi
Двора е много хубав, поддържан, не прилича на лунен пейзаж, а пък е и добре ограден Пък иколежките добре гледат децата


 Arrow и се иска яко да  Money  Money  /спонсорираш/ ДГ!
иначе е вярно, че е най-читавата за район Младост!

59 ОДЗ е по-добро от 56-то. Мое мнение  Sunglasses .

Папи-  в кое детско учебно заведение в Мл4 си? 10Х  Simple Smile

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 184
Шани, аз съм ( по-скоро ще се върна от септември) в ЦДГ 64 до магазин Европа

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Папи - от сега ти желая УСПЕХ  Grinning
на колко е детенцето ти? и кои месец е родено?

# 5
  • Мнения: 581
Благодаря за информацията, момичета !
При първа възможност ще отида да ги разгледам на място. Ще се радвам да се включи и някоя мама, която знае добра ясла в центъра  Wink

Общи условия

Активация на акаунт