Еднакви дрехи за малкия и татко

  • 13 272
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Много ми се иска тази пролет-лято да издокарам сина ми и мъжа ми с еднакви дрешки. Някой да има идея за магазини предлагащи такъв широк избор на размери /от 92 см до XXL/?

# 1
  • Мнения: 1 650
Gyboree Ралка, Gymboree ....

# 2
  • Мнения: 86
Да си направим Джимбори фен клуб  Crazy

# 3
  • Мнения: 353

Страшно ми харесаха снимките ти, но не разбрах от къде и как става поръчката?

# 4
  • Мнения: 1 650
готово Simple Smile
да регна един форум да пишем кой какво и откъде докопал ?

# 5
  • Мнения: 1 650
Ралка
Става това са стари колекции, миналгодишни
Но по принцип имат еднакви дрехи - за майка и дъщеря, баща и син
имаше едни готини тениски (комплект) на едната пишеше Big Sister, на другата Little ..
Не можеш да поръчаш, трябва някой от щатите да ти донесе, или да поръчаш през посредник
И затова са уникални, особенно в БГ
На братята Американци това им е най-квалитетната марка за детски дрехи, по-търсено е от GAP (които са по големи, но имат всякаква мода). Друг е въпроса че няма нищо от това на което да пише Made In USA

# 6
  • София
  • Мнения: 1 326
И- бей може да се ползва, за  да се купи от Gyboree

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 13:35 от Bobka

# 7
  • Мнения: 1 312
момичета дайте линк Thinking

# 8
  • Мнения: 353
А за някакъв реален магазин в София не се ли сещате?

# 9
  • Мнения: 6 438
Аз се сещам за един магазин,но не в София,а във Велико Търново ,ако ти върши работа.То всъщност не е един магазин и аз съвсем случайно открих,че в двата магазина има еднакви дрешки с различен размер.Магазинът за татковци(а и за мами,де) се казва Белажио и се намира над пощата от лявата страна.Този с детските,с малък размер е почти срещу него(на около 20 метра по-нагоре) в ГУМ и се казва Детски свят.Ако си ходила във ВТ няма как да не си го виждала.Лятото направих това откритие.Имаше ризки,къси панталонки...Оказа се,че и двата магазина са на една мадама  Laughing
Дано съм ти помогнала  Peace

# 10
  • Мнения: 81
Много готина  комбинация татко и малкия да са еднакво облечени .За бургас ,мога да ти кажа каде има такав магазин

# 11
  • Мнения: 353
Много далече, бе мацки. Но ако успея да реша проблема с яслите скоро и се върна на работа ще поръчвам на колеги да ми носят, така че казвайте къде.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Миналата година съвсем случайно видях суичтр за сина ми същия като този на баща му и веднага го взех,но това е съвпадения,иначе за София и на мен би ми било интересно да влезна в такъв магазин Simple Smile

# 13
  • Мнения: 221
Много готина  комбинация татко и малкия да са еднакво облечени .За бургас ,мога да ти кажа каде има такав магазин



къде е?

# 14
  • Мнения: 239
Много готина  комбинация татко и малкия да са еднакво облечени .За бургас ,мога да ти кажа каде има такав магазин

Да, и аз бих искала да разбера?  newsm78 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт