Как се чисти автобронзант ???Спешно

  • 9 411
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 576
Много комична ситуация.
Взимам си аз новия бронзант на Лореал, който е като боди лосион..мажа се снощи и ставам днес на петна !!!
Хубаво, че е по-хладничко време да се прикрия, но най-лошото е на ръцете. Отвътре дланите са ми доста тъпмнички /като за края на август месец/ , а отвън на петна...
Търках със сапун - нищо, с лакочистител- пак
има ли нещо ,което да помага или трябва да се прикривам с фон дьо тен Simple Smile
Помогнете момичетааа, че станх петниста хиена от невероятните си хрумвания на какво дасе направя... Joy

# 1
  • Мнения: 1 952
Яко търкане на кожата под душа.

# 2
  • Мнения: 1 282
Аз го махнах като се накиснах едно хубаво под душа. После като се минеш с гъба и всичко пада.  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
С ексфолиант? newsm78

# 4
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Мисля, че със спирт ще падне, но сигурно зависи от автобронзанта.

# 5
  • София
  • Мнения: 356
Много комична ситуация.
Взимам си аз новия бронзант на Лореал, който е като боди лосион..мажа се снощи и ставам днес на петна !!!
Хубаво, че е по-хладничко време да се прикрия, но най-лошото е на ръцете. Отвътре дланите са ми доста тъпмнички /като за края на август месец/ , а отвън на петна...
Търках със сапун - нищо, с лакочистител- пак
има ли нещо ,което да помага или трябва да се прикривам с фон дьо тен Simple Smile
Помогнете момичетааа, че станх петниста хиена от невероятните си хрумвания на какво дасе направя... Joy
   И аз съм се "издокарвала" така и си спомням, че търках с какво ли не и накрая се изчистих с...белина! Peace

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Върти ми се нещо за прясно мляко, опитай Peace

# 7
  • Мнения: 776
Във филма "Сватбеният агент" Дженифър Лопес предлагаше рецепта с лимонов сок Simple Smile, ама какво друго се включваше във "вълшебната смес" Mr. Green не помня Rolling Eyes ooooh!
Ако ситуацита е много спешна, сваляй филма Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 4 736
Ексфолирай много, най-добре пада с утайка от кафе..пробвала съм го  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 576
Пробвах с кусненето и тръкането ..ама не .... Тъй като трябваше да излизаме накарах мъжа ми да ми намаже още един пласт ръцете  отгоре / да не се мажа аз, че после дланите ще ми станат като на негър/ и се поскри разликата.
Явно ще трява няколко мазания докато стане напълно равномерно.
Иначе като цветовео съм много доволна, не седи морковено, а много естествено ...като загар

Благодаря на всички , че ми помагахте с идеи  Hug Peace

# 10
  • Мнения: 134
Знам че вече е късно но искам да дам и моя съвет преди да се намацаш с тониращ крем е нужно добре да се ексфолираш за всеки случай добави към лосиона за тяло тониращия крем така се разнася по добре не се получават петна и ако случайно не успееш измий се бързо или пък се опитай да се изтъркаш със сода за хляб.
Този номер с тониращия крем и лосиона за тяло започвам да го правя в началото на пролетта и нямам проблеми а и по естествено стои не е е да почернееш изведнъж натрупва се и не се налага да се бориш с разни петна Peace надявам се да съм ти полезна Hug

# 11
  • Мнения: 7 723
Що не пробваш да си намажеш по- дебел
слой отгоре да ръцете...така ще ти се заличи разликата Wink Laughing

# 12
  • Мнения: 302
С прясно изцеден лимонов сок се обтриват по-тъмните петна - изравнява тена. Иначе, ръцете се мият хубаво веднага след нанасяне (както пише и на всички опаковки), за да няма тъмни длани и кафеви натрупвания между пръстите.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 044
Във филма рецептата беше лимонов сок и захар Peace Grinning

# 14
  • Мнения: 1 316
Мисията не е невъзможна. Аз това преди години се окепазих брутално - помогна ми търкане на запетнените места с твърда гъба (свалих си кожата), ексфолиант също помага, ако не е толкова голяма разликата. А майка ми с мляко за почистване на грим си маха петната, ако станат такива.

Общи условия

Активация на акаунт