Проблем!

  • 1 072
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
     Какво се прави,ако цикъла ти е нередовен-идва само за един ден и то за момент през 2-3 месеца!?Едната докторка вика, че тва не било цикъл,другата,че било!Деликатен проблем,ама ако можете, посъветвайте ме с нещо. Embarassed Whistling newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Уф, много неща има, но май трябва да почнеш с изследванията....не пишеш нищо - хормони? ехо?

# 2
  • Мнения: 58
Абе аз съм още тинейджърка,знам,че някой ше ми кажат нормално е да ти е нередовно  #Crazy!Ама, чак пък толкоз. Аз под нередовно разбирам да не ти идва да речем 1-2 месеца,но веднъж за един ден само!!! Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
Да, разбрах, че си тийн. Не съм лекар и не мога да ти помогна, но според мен трябва да си намериш добър лекар. На мен от тийн годините ми е било редовно.

# 4
  • Мнения: 25 597
От колко време имаш цикъл? Нормално е в първите 1-2 години да е нередовен, може би и повече, но това трябва да прецени лекар. Тук никой няма да ти каже нещо по-полезно от хората, които са учили за това.

# 5
  • Мнения: 2 211
Трябва да посетиш детски гинеколог и ендокринолог.

# 6
  • Мнения: 1 335
Ako имаш цикъл повече от година, то това, което се прави е посещение при гинеколог (включващо преглед с вагинален ехограф) и изследване на репродуктивните хормони (по схема) с цел установяване дали им наличие на хормонален дисбаланс, СПКЯ и пр.

# 7
  • Мнения: 5 478
Рядко поглеждам в този форум,но виж ти на какво попадам....

Вики, във форум няма как някой да ти каже как да се реши проблема. Единствения вариянт е да отидеш на лекар и да ти направят съответните изследвания.

Малко в страни от твоя проблем, но ако това те успокоява - дойде ми за първи път преди 8 години. От тогава до сега никога не ми е бил редовен цикъла. Обиколила съм един куп лекари, изпих един куп лекарства и всевъзможни изследвания ми правиха... Е, така и не се намери някой, който да каже защо е така и дали ще се оправи. Ей на, последно ми дойде преди 2 месеца  ooooh!

# 8
  • Мнения: 25
Рядко поглеждам в този форум,но виж ти на какво попадам....

Вики, във форум няма как някой да ти каже как да се реши проблема. Единствения вариянт е да отидеш на лекар и да ти направят съответните изследвания.

Малко в страни от твоя проблем, но ако това те успокоява - дойде ми за първи път преди 8 години. От тогава до сега никога не ми е бил редовен цикъла. Обиколила съм един куп лекари, изпих един куп лекарства и всевъзможни изследвания ми правиха... Е, така и не се намери някой, който да каже защо е така и дали ще се оправи. Ей на, последно ми дойде преди 2 месеца  ooooh!


Някои лекари казват че цикъла се нормализира понякога след раждането, но понякога и това не тава. Но има и вариант наистина да има някакъв проблем с хормоните.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
 И аз да те успокоя,че не си само ти.И аз чаках след раждането да ми се нормализира,но не.Февруари ми дойде последно и чак сега вече април месец ми идва.Наслушала съм се на версии за киста,за хормонален дисбаланс и какво ли още не.

Общи условия

Активация на акаунт