парфюм BVLGARI aqva

  • 6 141
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
страшно много го харесвам тоя парфюм.той се води мъжки, обаче, та не знам...трябва ли това да ме спира да си го взема или след като толкова го обичам да се сдобия с него, въпреки че е за мъже?слагала съм си няколко пъти и на моята кожа също много ми харесва.вие използвате ле мъжки парфюми ако са ви харесали?този конкретният на bvlgari не е от тия най-типичните мъжествени аромати, а нещо по-различно(който го е срещал знае), дори аз го възприемам като унисекс, но от гледната точка на мъжа как ли ще е...ако някой мъж долови позната миризма  Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 19:39 от bubi_f

# 1
  • София
  • Мнения: 1 889
   Той страшно много прилича на Аква ди Джио на Армани - това ми беше първият парфюм. Simple Smile Страшно много хора са ме питали с какъв парфюм съм, и като разберат, че е мъжки, са били много изненадани. Също на Келвин Клайн има няколко унисекс, които ми допадат.
   Освен това не си мисли, че на твоята кожа ще мирише по същия начин, както на някой мъж.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 751
Аууу страшен парфюм е.Мъжо все се чуди що така бързо му свършва. Mr. Green
Хич не му мисли а си го взимай.И аз съм фенка на мъжките аромати. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 374
   Освен това не си мисли, че на твоята кожа ще мирише по същия начин, както на някой мъж.  Simple Smile
да именно защото знаех, че някой ще каже това, подчертах, че съм си слагала и ми харесва и на моята кожа.просто се чудя дали да си взема като е мъжки.вие ся като ме насърчихте май ще мириша на мъжко  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 641
На мен всеки втори ми мирише на този парфюм, много разпространена миризма. Но щом на теб ти харесва...

# 5
  • Мнения: 5 173
Обожавам Аквата на Булгари, купих го на баща ми за Коледа, а той не го хареса. Каза, че колегите му миришели по-добре, да бе, с дезодорантчета от 5 лв. Мн му се ядосах. Но го използва де, и аз понякога

# 6
  • Мнения: 3 459
На мен всеки втори ми мирише на този парфюм, много разпространена миризма.
Защото всеки втори го ползва  Peace

# 7
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
Има толкова жени, които ползват мъжки парфюми и самите парфюми на различната кожа (мъжка и женска) миришат различно. Аз също съм фенка на този аромат, такъв подарих последно на приятеля ми и когато е с този парфюм направо откачам, съвсем ми се палува Grinning

# 8
  • Мнения: 87
Да,парфюмът наистина е страхотен,мъжът ми го ползва в момента.АЗ мисля ,че няма проблем да си го ползваш и ти,щом толкова ти харесва стига само отсреща да не попаднеш на същия аромат  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 784
Парфюмът наистина е хубав. Мъжът ми до скоро го ползваше. Аз обаче предпочитам женските аромати върху себе си.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ако те притеснява това, че е мъжки парфюма, има дамски с подобен аромат на  Rochas - Aqua Woman - Ето го. Иначе и аз ползвам мъжки понякога, Пи на Живанши ми е любим  Peace

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 23:03 от Empres

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Много е хубава Аквата, но е много масова Tired

# 12
  • Мнения: 957
Емпрес ми даде идея. Като отидеш в някои от магазините за парфюми..помоли консултантките да ти предложат нещо женско с близък аромат..ама ако ме питаш мен..направо утре бягай и си го взимай..аз предимно мъжки парфюми харесвам..женските много ми сладнеят

# 13
  • Мнения: 690
е кво като е мъжки  Laughing я смело и атака  Hug

# 14
  • Мнения: 129
Брат ми използва този парфюм и дъщеря му много обича да се пръска чат-пат с него. Не бих казала, че е много мъжки. Аз имам 4-5 парфюма унисекс и поне 2 дамски които спокойно могат да минат в категорията на унисекс. Само веднъж един парфюм уни поръчан на сляпо (Shaal Nur - Etro) го усещах като изцяло мъжки и го подарих на мъж след само едно пръскане на китката за проба.  Така че мъжки, женски, унисекс - понякога това разграничаване е субективно.

Общи условия

Активация на акаунт