Мистериозно повръщане-моля за съвет!

  • 592
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте!
Моята бебочка е от 4 дни с много странно повръщане- през целия ден е жизнена и весела, храни се добре и приема течности. Но, щом дойде 17-18 часа и започва повръщане ей така от никъде- без температура, без хрема,без растройство.Просто вече 4-ти ден е един и същ сценарий. После отпада, става вяла и отпусната и заспива гладна.Понякога през ноща се върти по час, два ,повръща пак и заспива...Не мога да го свържа с храна- в рамките на тези дни не е яла нищо необичайно и пак казвам- храната през деня си я приема без всякакъв проблем.
Първите дни педиатърката смяташе че е вирус,но вече не ми звучи убедително като диагноза...Давала съм натриев цитрат и свещички Вомитосхил без резултат.
Има ли някой с подобни симптоми , ако е вирус? Изобщо- случвало ли ви се е нещо подобно, защото вече съвсем не съм спокойна че е нещо безобидно....

# 1
  • Мнения: 950
Отидете пак  newsm78  нека да я види  лекарката  .Щото наистина е много странно това  Rolling Eyes
А нещо ако се е претоварило стомахчето от ядене  Thinking или някаква храна която да и действа така  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 90
Отидете пак  newsm78  нека да я види  лекарката  .Щото наистина е много странно това  Rolling Eyes
А нещо ако се е претоварило стомахчето от ядене  Thinking или някаква храна която да и действа така  Thinking
В рамките на тези 4 дни е приемала съвсем разнообразна храна- както обичайно...и количествата , които давам са обичайните..Най-много ме шокира факта че повръщането започва винаги по едно и също време и не мога да го свържа с нищо...Сега ми хрумва- може ли да са зъби- видях че и избива 1-ви горе в дясно?

# 3
  • Мнения: 950
Ми то вече да не знаеш какво те очаква при никнене на зъбки  Tired /ужасно е/ .
Ми и на мен ми се вижда много странно това с часовото време  Rolling Eyes  ,но вижте за всеки случай какво ще каже пак педито след тези странни прояви а ако не питайте и друг лекар нормално ли е това  Thinking
Дано спре това лошо повръщане  Praynig  ,че си е кофти и за вас и за нея  Peace Hug

п.п.А ако пробваш преди повръщането да не давате да яде

# 4
  • София
  • Мнения: 90
п.п.А ако пробваш преди повръщането да не давате да яде
И това опитах , за да отпадне съмнението че е хранително- ако не дам храна,просто повръща стомашни сокове...Благодаря ти много! Hug

# 5
  • Мнения: 1 058
Дайте стерилна урина за изследване. Вики като беше на 8м. така започна да повръща вечерта. Педито каза , че ще започне и разстройство, но се оказа , че има бактерия в урината и е направил пиелонефрит.

Общи условия

Активация на акаунт