Как поддържате вашата смесена кожа?

  • 7 108
  • 69
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
От скоро време кожата ми стана смесена.В Т-зоната мазна иначе суха.В чудо съм се видяла как да я поддържам гладка и свежа,без да лъщя и без пъпчици Confused Вие как се спрявате?Какви продукти използвате?

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
До скоро с 3те стъпки на Клиник, а сега с Норма дерм на Виши Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
А нощна грижа,околоочен?

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
С доста неща с мажа, не е само едно.
Овен трите стъпки, които редувам с по- леко почистване, хидратация, кремове доста, аз
си правя и маска, която ще препоръчам горещо, това може би е едно от най- добрите ми попадения-
Авен, хидратираща, като след това се пръскам с тяхтата термална вода, и воала,   
кожата ми е чудесна.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз съм с 3-те стъпки на Клиник.Но май скоро ще ги сменям.
Ползвам също така маската на Талодерма при новопоявили се пъпчици...
От седмица съм с лосиона на Exfoliac-много добър за пъпчици,а в същото време не изсушава кожата,даже има хидратиращо действие./но щипе много/.
Нощен крем не ползвам още.
Околоочен Avene...термална вода на Виши...
Понякога спя с гела за очи с Ройбос на Талодерма.На сутринта лицето е свежо и сияйно...
Забравих и ексфолианта на Суис Формула...най-добрия който съм ползвала-за проблемна кожа е .

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 179
До скоро с 3те стъпки на Клиник, а сега с Норма дерм на Виши Peace
И аз така  Peace  С Клиник не видях кой знае каква промяна, очаквах повече за тези пари. И пак се върнах на Виши -измиващ гел, лосион, дневен и нощен крем, термална вода...
Преди 3 дни си взех Деакнеал на Авен, прочетох много добри отзиви за него, но още не мога да преценя дали ми действа добре. За сега слагам само вечер на по-мазните участъци, че много изсушавал. За останалите части на лицето Виши.

О, да, също и маската на Талодерма. Благодаря Искайкова, за нея се запалих от едно твое мнение в друга тема   bouquet

# 6
  • софия
  • Мнения: 757
Аз също използвам козметиката на Виши...почиствам с розовата пяна Олиго 25 и след това крема.
А как използвате термалната вода, че сега смятам и нея да си купя?
За околоочния контур...крема на АОК, но за ефект не мога да кажа, понеже чакам да ми го донесат от германия. Party

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми със смесени продукти. Grinning

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
не бих се сетила Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 388
Ми със смесени продукти. Grinning
И аз така.  Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И моята кожа нещо ме изненадва напоследък...неприятно Tired ... сега и аз съм с 3те стъпки на Клиник, хидратиращи кремчета и преди малко си взех матираща емулсия на Авен (това всъщност е първият ми продукт за смесена кожа, който мисля да нанасям само в лъщящата ми Т-зона)  Peace

# 11
  • Мнения: X
Мия лицето си с продукти за мазна кожа, а кремът ми е хидратиращ Peace

# 12
  • Мнения: 2 388
Мия лицето си с продукти за мазна кожа, а кремът ми е хидратиращ Peace
Марка? Simple Smile Ефект от ползването им? Simple Smile

# 13
  • Мнения: X
Мия лицето си с продукти за мазна кожа, а кремът ми е хидратиращ Peace
Марка? Simple Smile Ефект от ползването им? Simple Smile
различни.
От утре мисля да пробвам с Орифлейм Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
За какво се ползва термалната вода? Какъв ефект се постига?

Общи условия

Активация на акаунт