Зайци крият яйца из немската земя - тема 67

  • 13 777
  • 300
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 605
пу първа  Mr. Green

# 2
  • Germany
  • Мнения: 1 262
втора  Party

# 3
  • Мнения: 11 306
Сърфи, снимката е прекрасна! Точно такова ни беше първото зайче Whistling
Сегащното е като с домино на лицето. Решили сме да слагаме изненадки из кафеза му за Великден, да видим как ще реагират разбойниците.
Малкия му обасках косата за идващото лято - прилича на стригано магаре Joy
Видях ви, че сте обсъждали ДСДС. А обърнахте ли внимание, че от всичките 10 само 1 е чист германец и то най-малкия в отбора? Толкова ли ги няма хич в пеенето тевтонците? hahaha
Малката съм си я заплюла още от кастинга - гросмаулфрош, както я нарече дядо Болен. Няма друг като Томас, батко Сийл издишаше множко тоз път.

# 4
  • Мнения: 1 584
 Wink

На около 2г деца ще подарявате ли шоколадови неща всъщност за Великдена Thinking Като гледам какви вкуснотии има по магазините и ужасно се изкушавам Simple Smile


Видях ви, че сте обсъждали ДСДС. А обърнахте ли внимание, че от всичките 10 само 1 е чист германец и то най-малкия в отбора? Толкова ли ги няма хич в пеенето тевтонците? hahaha

И аз това си мислех точно..Сетих се преди как "чужденците" бяха малцинство и се жалваха, че заради това журито ги пренебрегвало.

# 5
  • Мнения: 7 605
Wink

На около 2г деца ще подарявате ли шоколадови неща всъщност за Великдена Thinking Като гледам какви вкуснотии има по магазините и ужасно се изкушавам Simple Smile

Аz май не. Купихме й една игра4ка zа ваната с Ме4о Пух, която струва 20?, в нета я има по 15, а аz я вzех съвсем слу4айно от КарЩат zа 10?  Shocked  Party   Ето това е http://www.amazon.de/Winnie-Pooh-66728-0-Erlebnis-Baumhaus/dp/B0 … e=UTF8&s=toys  ...та не е zле 4овек да погледне и в КарЩат от време на време  Wink А, имаха и на ФиШер Прайс един НойгеборененЩацйон, zа кукли, zа 19? само  Shocked

# 6
  • Мнения: 3 521
Точно такова ни беше първото зайче Whistling

А нашите са като последните две Whistling.

Да, ще подаряваме от най-малките шоколадови зайчета на дребната. В градината също ще чопнат нещо. На баба и казахме да не слага сладки неща в кошницата - ще се отчете по друг начин техният заек.

И ние си говорехме точно за "чуждестранното" присъствие в ДСДС с мъжът ми. Странно ми се струва.
Безкрайно се дразня на малкият мухльо, няма 2ро такова л@&но ooooh!

# 7
  • Мнения: 7 605
Безкрайно се дразня на малкият мухльо, няма 2ро такова л@&но ooooh!

Ами ония в българския айдъл?  ooooh!  Дето пя Мамбо Нр 5   Crazy

# 8
  • Мнения: 4 138
наплюф

# 9
  • Мнения: 3 521
Колкото и да и е неприятно да кажа тия в Айдъла пеят по-добре отколкото ония в Евровизията. Предусещам на тазгодишния конкурс голямо омазване от наша страна Embarassed

Абе, я кажете някаква детска песничка нещо се пее Sonne, sonne... и т.н. Дребното ме тероризира да и я пея, а аз си нямам и понятие коя е тая Crazy?

# 10
  • Мнения: 9 052
ще крием шоколадови яйца  Wink не може беz , според мен, купихме му 4 локомотива zа Великден. Сега се чудя zаедно ли да ги дам или постепенно????

# 11
  • Мнения: 911
Седма!
Ами, и в предишните ДЗДС си беше така, преобладаваше чуждото присъствие. А Томас....страшен е. Ей така на пръв поглед нямаше да ми хареса, ама като се раzпее, и ми омекват колената.

# 12
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
бълбук  Sunglasses

оставам на брега на вашия разговор, не гледам ДСДС Thinking

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 085
бълбук  Sunglasses

оставам на брега на вашия разговор, не гледам ДСДС Thinking
И аз тоже.

Жаб-Дил - давайте по-малко, че иначе ще се наложи да строите гара у вас, при нас е паркинг на коли и мотори Crazy

# 14
  • Мнения: 2 567
Здравейте,
по въпроса за детските градини-нашата работи от 8 до 18ч, ама е родителска инициатива. Мойто ходи следобяд, не че така съм искала, но само такова място имаха. Оказа се обаче удобно като време, докато стане, закусваме, играем и творим заедно и дошло време да ходим. Като я вземе баща й и вечеряме, баня, приказки и в леглото. Ще видим от наесен къде и как ще е.

Общи условия

Активация на акаунт