Ако някой разбира от СКАЙП да помага

  • 1 290
  • 10
  •   1
Отговори
  • у нас
  • Мнения: 660
Да обясня какъв е проблема,а после ако някой може да помогне,ще бъда благодарна.
От известно време не мога да сменям тапетите на Скайпа ми,стои си един такъв гаден и сив,а от днес не мога да сменям и настроението(клипчетата към профила).
Дано има разбиращи,които да се включат,че много ме дразни  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 625
Не знам как да го оправиш, но защо не го преинсталираш?

# 2
  • Мнения: 63
При мен не помогна преинсталацията  Rolling Eyes ...
Оправи се от самосебе си  newsm78
незнам какво да те посъветвам .. Crossing Arms

# 3
  • у нас
  • Мнения: 660
Преинсталирах го и пак не става  ooooh!
Когато нещо не ми е наред по компа,адски много ме дразни и изнервя.
Това с тапетите си стои като проблем от месец насам,а от два дни след като махнах едното клипче от профила ми и реших да го заменя с друго,и там отказа  Close

# 4
  • Мнения: 91
изтегли си последната версия ако не си с нея

# 5
  • у нас
  • Мнения: 660
Skype 3.6 е моята,има ли по-нова  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 224
Здравей!И аз имах преди време такъв проблем с клиповете.Изтеглих си клип от абонат и всичко се оправи.Ако искаш дай името на клипа който искаш,аз ще го сложа на моя ,ще ти дам ник и пробвай от при мен да го качиш.А колкото до тапетите-да не си изтрила папката.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 262
А на мен проблема ми е друг,имам микрофон,чувам,когато ми говорят,но ми показва,че е заглушен.пипах в настройките,но няма оправяне.Някой знае ли как да го оправя?

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 262
Лошото е,че наоколо няма друг с микрофон,да разбера до къде съм ги опапала работите Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 336
питайте тук, смятам ч ще ви помогнат http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194853.new;topicseen#new

# 10
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравей!И аз имах преди време такъв проблем с клиповете.Изтеглих си клип от абонат и всичко се оправи.Ако искаш дай името на клипа който искаш,аз ще го сложа на моя ,ще ти дам ник и пробвай от при мен да го качиш.А колкото до тапетите-да не си изтрила папката.
MASSARI-REAL.LOVE.BGSUB  --това е клипчето
Irina Askar е скайпа ми
Дано стане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт