Вечният въпрос

  • 1 992
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
По желание на зрителите променям темата .....

Въпросът пак е един от вечните:   "Кое е първото - яйцето или кокошката"? и съответно да приведете доказателства за мнението си.

На другия въпрос намерих отговора - имало филм по Дискавъри по този въпрос. Сега като потърсих разбрах.

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 13:45 от Борис

# 1
  • Мнения: 5 622
Що си тормозиш главицата с подобни терзания?  Wink

като видях темата, мислих, че ще питаш кое е първо- Яйцето или кокошката  Crazy

# 2
  • Мнения: X
и аз тъй Peace

# 3
  • Мнения: 3 447
Не може да няма някой филм по въпроса.

# 4
  • Мнения: X
По Дискавъри ли? Whistling

# 5
  • Мнения: 1 312
Що си тормозиш главицата с подобни терзания?  Wink

като видях темата, мислих, че ще питаш кое е първо- Яйцето или кокошката  Crazy
И аз Joy

# 6
  • Мнения: 212
Не може да няма някой филм по въпроса.

Няма. Стефан Цанев все още не са го филмирали.

# 7
  • Мнения: 212
Що си тормозиш главицата с подобни терзания?  Wink


Ами не аз бе. Стефан Цанев се тормози. Мен ми стана просто интересно дали има отговор на този въпрос

# 8
  • Мнения: 5 622

Това вид обида ли е? Защото се случва и аз гледам този канал. Трябва  да се чувствам обидена или?

# 9
  • Мнения: 5 622
Що си тормозиш главицата с подобни терзания?  Wink


Ами не аз бе. Стефан Цанев се тормози. Мен ми стана просто интересно дали има отговор на този въпрос

Я редактирай докато можеш питането в първия пост и смени въпроса на "Яйцето или кокошката" И без друго ми писна като си обновявам версията на кюто да ме питат все това....  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 2 196
Не може да няма някой филм по въпроса.
Ако няма, старите и мъдри хора винаги може да го информират. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 212
Това вид обида ли е? Защото се случва и аз гледам този канал. Трябва  да се чувствам обидена или?

Не е към теб. Обида трябва да е към мен. Закачка един вид Simple Smile

# 12
  • Мнения: X

Това вид обида ли е? Защото се случва и аз гледам този канал. Трябва  да се чувствам обидена или?
Недей така да се обиждаш пък ти.
Просто съм информирана,че Борката доста често се измъчва от дадени въпроси след като е гледал филм по Дискавъри. Нямам за цел да обиждам когото и да било,моля,моля Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 5 622
Това вид обида ли е? Защото се случва и аз гледам този канал. Трябва  да се чувствам обидена или?

Не е към теб. Обида трябва да е към мен. Закачка един вид Simple Smile

Аз естествено разбрах, но се подразних от ироничното звучене на питането, ако ме разбираш  Wink

# 14
  • Мнения: 5 622

Това вид обида ли е? Защото се случва и аз гледам този канал. Трябва  да се чувствам обидена или?
Недей така да се обиждаш пък ти.
Просто съм информирана,че Борката доста често се измъчва от дадени въпроси след като е гледал филм по Дискавъри. Нямам за цел да обиждам когото и да било,моля,моля Crossing Arms

ОК тогава.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт