Левкоцити

  • 699
  • 7
  •   1
Отговори
Пуснах търсене, но излязоха много резултати, та ако ми помогнете ще ви бъда благодарен. Вече си имаме малък Константин - на два дена е, но му бият антибиотици защото имал високо ниво на левкоцитите, това дали е нормално?

Бого

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Честит син!

По принцип повишеното ниво на левкоцитите говори за наличието на някаква инфекция. Но само по себе си увеличаването на белите кръвни телца едва ли предполага АБ. Колко са левкоцитите? Аз бих настоявала да разбера конкретна причина за АБ, някаква поставена диагноза.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да и аз знам,че увеличения брой левкоцитите говори за наличието на някаква инфекция.Подробности не казаха ли?

# 3
Нищо не казват Sad Те го оставиха даже гладен 1 ден, бесен съм !

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 891
Нормално е и при бременност и при новородено и при стрес да се увеличат левкоцитите.

Щом са приложили АБ сигурно има някаква друга причина.

Питайте..

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Не се ядосвай. Отиди и настоявай за подробности. Щом са го оставили гладен, явно има защо. Питай, докато разберат. Жена ти е подписала сума ти и декларации в болницата. Едната от тях е за информирано лечение или нещо такова- лекарите са длъжни да казват ВСИЧКО!

# 6
# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Бого, какво стана с детето ти? Каква се оказа диагнозата? Изписаха ли ги вече от болницата?

Общи условия

Активация на акаунт