Добър педиатър в района на Павлово - Бъкстон -Борово

  • 10 293
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте момичета, днес ни изписха с моя малък глезльо.
Моля някой, ако знае добър педиатър в района на Павлово, Борово, Бъкстон или дори и да е другаде, но да е добър и да работи с касата да ми  даде телефон .

Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 210
Мога да ти дам телефона не един от най-добрите лекари в района, но уви-не работи с касата. Д-р Кова4ев. Ако имаш интерес ми пиши на ЛС. Наистина е страхотен специалист.Прегледа е 5 лв.

# 2
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Emi
Мога да ти дам телефона не един от най-добрите лекари в района, но уви-не работи с касата. Д-р Кова4ев. Ако имаш интерес ми пиши на ЛС. Наистина е страхотен специалист.Прегледа е 5 лв.

С 2 ръце съм ЗА доктор Димитър Ковачев-а доколкото разбрах от него,май след някой и друг месец ще мине към Здравната каса.Станислав е при него от самоото си раждане-веднага дойде,говорихме много,прегледа го и дори изключи един проблем,за който ме бяха предупредили,че може да го има. Никога не отказва консултация по телефона и отговаря и на най-"глупавите"питания-макар че такива няма,когато става в-с за бебе.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
Цитат на: Coeur
Цитат на: Emi
Мога да ти дам телефона не един от най-добрите лекари в района, но уви-не работи с касата. Д-р Кова4ев. Ако имаш интерес ми пиши на ЛС. Наистина е страхотен специалист.Прегледа е 5 лв.

С 2 ръце съм ЗА доктор Димитър Ковачев-а доколкото разбрах от него,май след някой и друг месец ще мине към Здравната каса.Станислав е при него от самоото си раждане-веднага дойде,говорихме много,прегледа го и дори изключи един проблем,за който ме бяха предупредили,че може да го има. Никога не отказва консултация по телефона и отговаря и на най-"глупавите"питания-макар че такива няма,когато става в-с за бебе.

Сигурна ли си,че Ковачев,че ще работи със здравната каса?Живо ме интересува този въпрос и на мен ми предстои избор на личен лекар.
Иначе и аз го препоръчвам,макар да не работи със здравната каса.А голямото ми дете е при д-р Чавдарова в 20 п-ка,но си ходим при Ковачев при нужда,още повече,че ни е на 5 минути пеша и винаги мога да разчитам на него.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 338
Благодаря ви, аз му се обадих, но човека каза, че е болени тази седмица не може да дойде. Какво да правя?

# 5
  • Мнения: 5 140
Къде му е кабинета на д-р Ковачев?

# 6
  • София
  • Мнения: 11 692
Ами ако няма да работи със здр.каса,можеш да запишеш детенцето при някой друг лекар.Всъщност ти в този район ли живееш?
Кабинета му е в Павлово,ул.Кота 1050.

# 7
  • Мнения: 5 140
Винаги мога да заведа Ния ако се наложи с/у заплащане нали,дори само за преглед,независимо че си имаме личен доктор?Със записване ли е,или мога да отида направо.

# 8
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Ali97
Цитат на: Coeur
Цитат на: Emi
Мога да ти дам телефона не един от най-добрите лекари в района, но уви-не работи с касата. Д-р Кова4ев. Ако имаш интерес ми пиши на ЛС. Наистина е страхотен специалист.Прегледа е 5 лв.

С 2 ръце съм ЗА доктор Димитър Ковачев-а доколкото разбрах от него,май след някой и друг месец ще мине към Здравната каса.Станислав е при него от самоото си раждане-веднага дойде,говорихме много,прегледа го и дори изключи един проблем,за който ме бяха предупредили,че може да го има. Никога не отказва консултация по телефона и отговаря и на най-"глупавите"питания-макар че такива няма,когато става в-с за бебе.

Сигурна ли си,че Ковачев,че ще работи със здравната каса?Живо ме интересува този въпрос и на мен ми предстои избор на личен лекар.
Иначе и аз го препоръчвам,макар да не работи със здравната каса.А голямото ми дете е при д-р Чавдарова в 20 п-ка,но си ходим при Ковачев при нужда,още повече,че ни е на 5 минути пеша и винаги мога да разчитам на него.

Али,така ми каза преди няколко дена,когато ходихме за консултация-ако искаш,си го питай лично. Може и да не е твърде скорошно това възнамерение.

# 9
  • Мнения: 5 140
Цитат на: karastoianova
Винаги мога да заведа Ния ако се наложи с/у заплащане нали,дори само за преглед,независимо че си имаме личен доктор?Със записване ли е,или мога да отида направо.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 692
Ами то и ние си имаме личен лекар и той го знае и пак си ходим при него.И повечето деца,които ходят при него,предполагам си имат лични лекари.
Винаги можеш да си заведеш детенцето на преглед в работното му време.По принцип е без час,но понякога много се чака.Но можеш и да звъннеш и да се договориш за час,особено ако става въпрос за бебе и консултация,за да не чакаш с болните деца.

# 11
  • Мнения: 2 584
момичета преди няколко дни се преместих в Павлово но нямам личен лекар защото ползвам частна клиника, трябва ли задължително да имам личен лекар ( и ако трябва кажете някои добър) или може да ползвам услугите на този доктор Ковачев има осигуровки но не ползвам личен лекар ще съм ви благодарна за информацията.

# 12
  • Мнения: 1 976
Моля ви, препоръчайте и някой добър педиатър в Борово и района , дето да работи със здравната каса!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 11 692
Цитат на: rut
момичета преди няколко дни се преместих в Павлово но нямам личен лекар защото ползвам частна клиника, трябва ли задължително да имам личен лекар ( и ако трябва кажете някои добър) или може да ползвам услугите на този доктор Ковачев има осигуровки но не ползвам личен лекар ще съм ви благодарна за информацията.

Не е задължително да имаш личен лекар.Само че трябва да си плащаш за всеки преглед.И съответно не можеш да взимаш направления за специалист.
А за д-р Ковачев,той все още не работи с касата,което не пречи винаги да има народ пред кабинета му.Така че винаги можеш да отидеш при него.
Но всъщност не ми е ясно ти искаш да си намериш някой, работещ с касата ли?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 338
Мами, аз реших за сега проблема. Попитах го д-р Ковачев и той ми препоръча негова колжка, която работи със здравната каса и каза , ако искаме да се обадим след като оздравее за консултация и при него.
Жената дойде, много е подробна и внимателна.
Ще ходим и при него , но е добре да има някой и към касата.

Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт