комбинацията везни-телец

  • 8 651
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Какво ще кажете за това съчетание  newsm78 на зодиите?
Аз съм везни, а мъжа ми телец. Разбираме се добре, но понякога имаме и разногласия Tired
Я кажете вие как сте? И моля без напатки от сорта на "пак ли тази астрология" Rolling Eyes
Благодаря Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 641
Мога да кажа само : Горката ти !  Laughing
Баща ми и сестра ми са "телета" и много е трудно с тези "чапати рогати".
Мъжът ми е "Везни" и е много толерантен спрямо тях, за да има мир.

# 2
  • софия
  • Мнения: 2 140
Разногласия винаги има,независимо от зодиите.Аз съм рак,мъжът ми-везни,но се разбираме перфектно.Въпреки,че според астрологията сме много несъвместими.

# 3
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Аз съм везни, мъж ми телец. Веднъж като се напаснете, после няма проблем. Много са добрички телците, въпреки рогата.

# 4
  • Мнения: 2 019
Аз съм везни, мъж ми телец. Веднъж като се напаснете, после няма проблем. Много са добрички телците, въпреки рогата.
подкрепям,аз съм везни,а мъжът ми телец,в началото ни беше трудно,докато се опознаем,но сега нямаме проблеми,а физическото привличане за 10 годдини не е намаляло и много се привличаме,изобщо мисля,че това е идеалният човек за мен Heart Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз съм везни, мъж ми телец. Веднъж като се напаснете, после няма проблем. Много са добрички телците, въпреки рогата.

това за телците много ми харесва,що не го мислеше и мъж ми  Blush

Иначе разногласия има във всяко семейство понякога!

Ние сме овен-телец. Mr. Green много е трудна борбата  Joy Joy

# 6
  • Мнения: 1 103
Ние сме две риби  Joy.Много се разбираме е аз отстъпвам  малко повече  Blush.

# 7
  • Мнения: 780
Двама близнака сме.Не се допълваме, но се разбираме.

# 8
  • Мнения: 2 196
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning

# 9
  • Мнения: 81
Ех тези везни .,,,,,,аз съм везна  мъжо дева ,направо сме две различни планети ,коренно различни сме .

# 10
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning

И при нас е така.Много е точно и така вече 23 години.Според мен добра комбинация. ГГорката ми везна,как ли живее с мен ? Grinning

# 11
  • Видин
  • Мнения: 168
Познавам две двойки в тази комбинация ,разбират се прекрасно.Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
Аз съм скорпион и съм обречена всичките ми приятели да са скорпиони,незнам как успявам да попадам все на тях. Mr. Green

# 12
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning


Леле,това все едно съм го писала аз tooth
Аз съм телец и той е везни и всичко написано  горе се
отнася 100% за нас двамата

Както и това:

Познавам две двойки в тази комбинация ,разбират се прекрасно.Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
 :

# 13
  • Мнения: 2 196
Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
Моят мъж -везна казва абсолютно същото, ама по мой адрес. Grinning

# 14
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Aз съм везни,а мъжа ми телец.Прекрасно си вървят нещата,само телеца дето трябва да го подканяш за едно нещо 100 пъти.Как не му омръзна да си прави оглушки.

Общи условия

Активация на акаунт