Какво най-много ви дразни в България?

  • 5 619
  • 157
  •   1
Отговори
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Вече слушам как почти всеки втори все за нещо се оплаква, псува и се ядосва - било на политици, боклука по улиците, за скъпотията ... Така че реших да пусна една такава тема, за да се опитаме да разберем защо държавата ни не е като другите.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Политиците ме разсмиват с тъпотия, финансови проблеми, слава Богу, нямам. Но мръсотията ме побърква Sick Каквито и пари да имаш, и имоти, и каквото и да е, все в същите лайна газиш, в същите дупки си трошиш колата и същите песове може да ти загризат детето. Ей тая мизерия ме влудява ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
- мръсотия и кучешките лайна
- запушените шахти и моретата при дъжд
- простотията и тарикатлъка на дребно
- кучетата в огромно количество - бездомни и със стопинани, които се държат безотговорно

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 20:02 от RadostinaHZ

# 3
  • Мнения: 125
Мръсотията по улиците и парковете .
Лудницата и задръстванията по улиците.
Помиярите и големите кучета,които се разхождат без каишки съЩо много ме дразнят.
Има оЩе много неЩа за съжаление Confused

# 4
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Всичко може да се оправи освен гадното ни бездушие и зависливост, което срещам на всяка крачка.

Да се стигне до там психолози да ни съветват - ако ви нападнат викайте пожар, а не помощ, защото така ще заинтересувате хората и има по-голяма вероятност да не ви изнасилят посред бял ден , на Ларгото например.

# 5
  • Мнения: 66
... манталитетът на хората....  Sad

# 6
  • Мнения: 1 581
- бездомните кучета - изпитвам ужас от тях направо
- че не можах да направя най-елементарно пълномощно, защото всичките нотариуси в София сключваха сделки в периода 18-20 декември
- че на разни служителки по институциите трябва буквално да се молиш, за да си изпълнят задълженията и няма къде да се оплачеш
- че няма проблем да отидеш на трима лекари и те да ти сложат различни диагнози и да кажат, че предишният, който те е прегледал, нищо не разбира
- че всички пушат, където им падне, без да се съобразяват с никого

- иначе задръстванията и мръсотията си ги има навсякъде и не ме дразнят в България

# 7
  • Мнения: 2 563
Простотия ли, липса на възпитание ли, манталитет ли, не знам как да го нарека. Но просто толкова много хора се държат като маймуни и всичко друго - мръсотията, кучетата, грубостта на служителите са последствия. Може би просто култура.

# 8
  • Мнения: 606
Овчедушието ни и преебидругрското отношение към работата и всичко, което естествено се връща обратно, но... как да е.

# 9
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Всичко може да се оправи освен гадното ни бездушие и зависливост, което срещам на всяка крачка.

 Peace

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Преобладаващата липса на самосъзнание.......

# 11
  • Мнения: 4 965
Политиците ме разсмиват с тъпотия, финансови проблеми, слава Богу, нямам. Но мръсотията ме побърква Sick Каквито и пари да имаш, и имоти, и каквото и да е, все в същите лайна газиш, в същите дупки си трошиш колата и същите песове може да ти загризат детето. Ей тая мизерия ме влудява ooooh!

Това е. Другите неща може и да се оправят, но за това трябва много да се работи. И за всичко да има жестоки глоби - у нас няма оправия, докато не ти бръкнат в джоба.
Дразни ме и това, че българите нямат достатъчно самочувствие и се подценяват - има някаква всеобща депресия и апатия.

# 12
  • Мнения: 1 488
вси4ко по-горе изброено

# 13
  • Мнения: 3 459
Тъпотията  Peace

# 14
  • Мнения: 3 036
Това да топнеш винаги другия и сме на принципа:
Я НЕ САКАМ ДА СЪМ ДОБРЕ  - Я САКАМ ВУТЕ ДА Е ЗЛЕ!

Общи условия

Активация на акаунт