количка он роуд?или прима - моля за мнение

  • 931
  • 11
  •   1
Отговори
мда..за мони разбрахлла за тезеи нещо?

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 17:42 от ulka

# 1
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
имам Мони-Александра-не съм доволна-тежка е,и след няколко обръщания на дръжката се счупиха ограничителите и сега стои само в положението като на снимката,не мога да обърна детето с лице към мен,иначе коша и се сваля и става на столче,люлее се, маневрена е ...но за мен със секцио беше тежка

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
За мен тези колички са едни от най-тромавите и недодялани.За тази цена можеш да намериш и ного по-добри варианти

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
За мен тези колички са едни от най-тромавите и недодялани.За тази цена можеш да намериш и ного по-добри варианти

Абсолютно Peace
Чиполино сравнено с Мони е "висша "класа Peace

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 08:25 от siska79

# 4
blagodarq vi..ako imate i drygi varianti po dobri za tazi cena-  spodelete molq..

# 5
  • Мнения: 2 171
Споделям мнението за Мони Александра Peace. Само искам да добавя, че е много широка и в по-тесен асансьор си е цяло приключение докато я вкараш ooooh!. След нея си купихме Чиполино Прима. Много ми хареса в началото - лека за управление, вози меко, с амортисьори, но впоследствие също показа дефекти. Задните й гуми започнаха да излизат. Добре че беше още в гаранция и ги сменихме. След това синът ми счупи предната табла, но се оказа, че таблата не се предлага като резервна част и сега количката си стои без табла. А и освен това си е лятна количка (не знам ти каква търсиш, но Александрата е комбинирана) и не е подходяща за малко бебе през зимата.
Аз лично бих те посъветвала да събереш още около 100 лв и да си купиш количка Cangaroo. Вярно е, че вносителите им са същите като на Мони, но разликата в качеството е значителна. Досега не съм срещнала нито една майка, недоволна от Cangaroo Peace.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Точно след 7м/изтече гаранцията/ и се счупи колелото.Взех си направо нова.Не си струва да се ремонтира.

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 15:11 от margo71

# 7
  • Мнения: 469
Мисля че тази  е много по-добра от тези които ти си предложила.По-лека,маневрена и удобна за бебето Peace
Продавала съм колички.Мони не бих си купила Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Ако имаш възможност,наистина е по-добре да дадеш около 100-ина лева повече и си вземи Джордани или Кенгуру.За тези пари това са най-добрите колички.Освен това,ако нямаш нищо против да тикаш нещо ползвано,но запазено,на добра цена и от добра марка,можеш да разгледаш какво се предлага в Продавалника:http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=3

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
И двете имат напълно легнало положение и стават за новородено през лятото.Нямат чувалчета,като се застуди ще трябва да си потърсиш,много фирми предлагат.Он роуд съм чела много майки тук да ги хвалят,а и са по-леки от Прима.Недостатъкът за мен и на 2-те е,че дръжките им не се превъртат и няма да може да возиш бебето с лице към теб.Мисля,че не е голям проблем това,но зависи кой как си е свикнал.

# 10
мда..за мони разбрахлла за тезеи нещо?

# 11
мда..за мони разбрахлла за тезеи нещо?

Общи условия

Активация на акаунт