Продължително кръвотечение, моля за помощ

  • 954
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 138
Здравейте момичета моля да споделите дали ви се е случвало това което на мен в момента.
На 18 миналия месец ми гориха раничка на шийката на матката. На следвашия ден вече имах течение жълтеникаво, за което гинеколожката каза че е нормално да се появи, то не спря ами направо премина в червена кръв. Ярко червена и така до днес ми тече кръв вече почти трета седмица. Ходих вече много пъти пак при нея прърво каза че течението /от кръв/ било от раничката и ме маза с някакво кръвоспиращо /приличаше на йод/ и уж намаля. След два дена пак отидох да ме погледне и на ехограф също каза че виждала лигавица в матката - т.е. предстои цикъл.
Започнаха да ми текат и съсиреци точно като по врме на цикъл, и така два дни онзи ден /в неделя това/ течението стана кфяво като при спиране вече на цикъла обаче от днес пак си е кръв червена. Ужас вече не знам какво става. Лекарката и тя не е много убедителна в диагнозите си. Моля споделете.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 524
Случвало ми се е, но с тази разлика, че тогава не са ми горили раничка, просто цикълът ми не спираше. Отидох на лекар и ми изписа някакви противозачатъчни и се оправих. Не знам при теб от какво се получава, но потърси и друг лекар. Успех ти пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт