Колко пъти седмично миете косата на бебето

  • 15 147
  • 204
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 854
Споделете мами, защото ние я миехме всеки ден със бебешко сапунче, но доста опада, въпреки, че сигурно не е от това. А в една статия прочетох, че не трябва да се мие повече от 1-2 пъти в седмицата. Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз мия косата със сапун 2 пъти седмично по съвет на педиатърката!

# 2
  • Мнения: 484
Когато Яна стана на 8 месеца започнахме да й мием косата веднъж на 3 дни. Мием я с бебешкия гел, който е за коса и тяло. И нейната бебешка коса опада някъде към шестия месец, но й порастна нова - едва ли косата може да изпада от прекалено миене Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 374
ние я мием през ден,но сега ще почваме и по рядко

# 4
  • Мнения: 1 896
През зимата -веднъж седмично, лятото -на 2/3 дни.

# 5
  • Мнения: 502
Аз мия главичката му веднъж седмично с шампоанче,през другите дни само с вода.Кожата му е много чувсвителна и от шампоана му излизаха люспи.

# 6
  • Мнения: 28
От тази зима започнах да мия косичката на Ели само веднъж седмично, но определено до неделята косата й става много мръсна и ужасна. Особено сега, когато започнахме да излизаме навън по-често. И къдричките се губят. Като се стопли още малко и ще пробвам да мия два пъти седмично, пък след това ще преценя дали да продължа.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Мия два пъти в седмицата с шампоан.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
1-2 пъти и като бебе и сега.

# 9
  • Мнения: 4 784
Винаги, когато го къпем, т.е. лятото всеки ден, зимата през ден-два. Използвам бебешки шампоан , не съдържащ сапун.

# 10
  • Мнения: 9 973
всеки ден,и без друго вятъра я пълни с всевъзможни боклуци....

# 11
  • Мнения: 417
През ден.Косата му расте главоломно Crazy

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първите месеци миех косата всеки ден,но не сас сапун,а с гел за коса и тяло,който се разтваря вав водата.Косата и не окапа въобще.Сега я мия 2-3 пати седмично

# 13
  • Мнения: 165
Всеки ден... с гела за коса и тяло на Мустела.Дъщеря ми е на 3 месеца и не мисля,че от това капе косата

# 14
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Аз мия главичката му лятото всеки ден,зимата -както дойде(всеки ден ,през ден,през 3-4дни),когато ми се стори мръсна.Къпя го с душ-гел на Бюбхен от глава до пети.

Общи условия

Активация на акаунт