полът на бебето- кога най-рано?

  • 2 691
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
В коя г.с. най-рано може да се определи пола на бъдещото бебе? При вас кога се случи?

# 1
  • Мнения: 9 973
17 г.с. на 3 измерен,а на обикновен чак в 7 мес.

# 2
  • Мнения: 2 171
И на мен на триизмерен в 16 или 17 г.с. При първата ми бременност пак по това време, само че на обикновен ехографски преглед.

# 3
  • Мнения: 4 784
При мен в началото на 4 месец, с обикновен т.е. двуизмерен ехограф.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В началото на 4-я месец  Peace

# 5
  • Мнения: 4 965
Моите бяха в такива пози, че дори и в деня преди раждането не можеше да се види хубаво.

# 6
  • София
  • Мнения: 408
Аз ходих на фетална морфология при д-р Марков и той с категорична точност в 13 г.с каза ,че ще е момиче.

# 7
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
16 г.с., на преглед при д-р Марков.

# 8
  • Мнения: 1 080
Бях чела някъде, че от 14 г.с. може да се види, ама... newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 179
Моя док го видя в 14гс  Peace

# 10
  • Мнения: 7 201
Към края на 5-ти мес. го видяхме на обикновен ехограф.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 522
В началото на 4-тия месец на 4 D ехограф д-р Мазнейкова ми каза, че ще е момиче!


# 12
  • Мнения: 9 776
Аз сега съм в 13 г.с. В нашия град разполагаме само с обикн. ехограф, но ме успокояват няк. от писанията, че и с него може да се определи рано пола. Разбира се, бих отишла и на 3D. Не че е толкова важно. Имам дъщеря на 9 години и бих се радвала второто също да е момиче. Но заради таткото - да не кажат че не става, се надявам да е момче. Защото има много прости хора, повярвайте ми.

# 13
  • Мнения: 2 960
Бях чела някъде, че от 14 г.с. може да се види

ТОЧНО ТАКА Peace

# 14
  • Мнения: 367
Привет и от мен!В 13 седмица и на мен ми казаха,че ще момиче и все още си е който и да ме гледа Laughingходих на фетална морфология на 3Д,но изследването се прави в 2Д режим(най-изчерпателни данни дава)по принцип.Ако питаш мен-зависи колко е опитен лекаря и каква е апаратурата(е и от позицията на бебо малко),ако е от преди 15 год,за да е сигурен ,ще каже чак 7 месец Thinking ,а ако всичко е ново и той е в час след 12-13 седмица може да се  определи пола! Е,естествено има някакъв  процет грешка Peace Wink

Общи условия

Активация на акаунт