Количка за майка, непрактикуваща културизъм

  • 739
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 258
Не ме убивайте с камъни ако вече е питано Embarassed Преди да се роди сина ми бях спряла избора си на Конкорд без кош за новородено  http://www.concord.de/fr/moving/buggys/concordfusion/travelsystem/argon.html .Теглото й е 11 кг. Приятелка ми зае нейната триколка Чико с бебешкия кош. И сега, като я мъкнем запъхтени с татито по стълбите до втория етаж ми се появи чуденка дали да не преосмисля избора си. Трябва ми може би супер лека количка, но все пак подходяща за бебе 2-3 месечно. Не ми е ясен и принципа - сгъва ли се количката при носене, вади ли се бебето от нея или се носят двете заедно. Стълбите ни са вити и високи. Няма възможност да се остави количката във входа, не се заключва. Възможност има да е в мазата,но там пък ми се струва доста нехигиенично. Моля, дайте идея! ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 129
Ако ти трябва за сега - може да си вземеш лятна количка. Те са по-леки. Има такива с напълно легнало поление, които са подходящи за малко бебе.
Ако ще я държите в мазето може да я увиваш в чувал.
Нашата е 6 кг. Peg perego Pliko. Може да има и по-леки. Но аз почти не ползвам количка. Сгъва се като чадър. Седи в колата и я ползвам когато ходиме при майка ми.
Изгледа 2 деца - сега ще гледа 3-то Simple Smile Не ми е създавала проблеми. Има сенник срещу слънце. Продават и дъждобран, но не съм купувала.  За зимата смятам да купя едно чувалче и да карам пак с нея.

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ние купихме миналата година по това време Чиполино - Пуки, тежи 10,5 кг, мъкнех я 2 месеца по стълбите, после започнах да я оставям във входа, защото се заключва. Честно казано до 11 кг всичко е ОК, Но щом са ви тесни стълбите, как ще я носиш - незнам. Има колички, чиито зимни кошове се махат и се носят отделно, но така или слизаш 2 пъти или рамката на количката е в мазата или във входа. АЗ лично си завивам количката , за да не се праши във входа.

# 3
  • Мнения: 4 428
И аз бях харесала Конкорда. Но искам за второто бебе наистина да си взема лека и маневрена количка, която да е компактна сгъната  Peace Все пак багажа на две деца е доста. Та последно се спрях на Бъгстър С  Peace Страхотна количка е. Няколко мои познати я имат и всички са очаровани  Peace
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4307

# 4
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз искам от тези,които се водят "чадър",но не откривам.Ако видите нейде свирукайте Whistling

# 5
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ако си без кола в която да оставяш количката в багажника при всички случай,ще катериш до втория етаж с бебо и с количката и с бебешка чанта и с дамска  ooooh!!Абе,ад е  Twisted Evil!
Единия вариант ти е да качиш бебко и за секунди да се спуснеш да вземеш количката от партера  Rolling Eyes!
Колкото и лека количка да избереш пак в комплект с детенце идва килограми,които не е лесно да грабнеш под мишница и да катериш височини.....
Макларън имат леки колички,които имат и напълно легнало положение и са на доста сносни цени и качеството им е  Peace!

# 6
  • Мнения: 502
и аз се спрях на buggster за лятна количка, но тъй като съм в варна се чудех дали да я поръчам он лайн или да видя тази в премама, която се очаква да получат.

# 7
  • Мнения: 4 428
и аз се спрях на buggster за лятна количка, но тъй като съм в варна се чудех дали да я поръчам он лайн или да видя тази в премама, която се очаква да получат.

Тези в Премама са производство на друга марка и са двойно по-скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт