Пролетна умора ?!

  • 2 290
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Здравейте,момичета. От няколко дни имам ужасно силно главоболие, което едвам се търпи. След като мине главоболието започва да ми се гади. Това пролетна умора ли ще да е или нещо друго ?
Кръвното също ми е ниско ..  На какво може да се дължи?

# 1
  • Мнения: 6 029
Ми заради ниското кръвно е. Пий солен айран, кафе...

# 2
  • Мнения: 1 224
Пия , но ефект няма. Малко след като изпия кафето ми минава, но за час максимум. След това главоболието се връща..  ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 733
А защо не отидеш на лекар?

# 4
  • Мнения: 1 224
Реших,че ще е по-добре да отида. В 14:30 съм при лекара  Peace

# 5
  • Мнения: 852
Аз имам същия проблем,от известно време се чувствам ужасно и това главоболиеее Sick
Затова съм решила тези дни да ходя на хомеопат и само се моля да ми помогне Praynig
Моляте Toppolinka  след лекаря да споделиш ако е удобно,може и на Лс
Желая ти успех и дано бързо се оправим  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Мен не ме е боляла главата при т.нар. пролетна умора. Може главоболието да се дължи на промяна в кръвното.

# 7
  • Мнения: 120
и промяната на времето

# 8
  • Мнения: 1 224
Аз имам същия проблем,от известно време се чувствам ужасно и това главоболиеее Sick
Затова съм решила тези дни да ходя на хомеопат и само се моля да ми помогне Praynig
Моляте Toppolinka  след лекаря да споделиш ако е удобно,може и на Лс
Желая ти успех и дано бързо се оправим  bouquet
Лекара ми каза,че може да е от ниското кръвно , но може и лека мигрена. Изписа ми Седалгин Нео  за две седмици , ако до тогава не се нормализират нещата, каза , че ще ме праща на изследвания. Каза, да пия повече течности ( минимум 2 л. на ден) , както и да ям по-солена храна.  Peace 

# 9
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
сиптомите са мигренозни.
и аз съм така.
появява ми се при честа смяна на времето.

ако пиеш противозачатъчни и от тях може да е  Peace
общо взето само болката се подтиска с тези лекарства дето ти е дал...

при мен болката утихва от тишина, тъмнина и инхалации с ментово масло

# 10
  • Мнения: 1 224
Противозачатъчни пия, но последните два месеца не съм пила. За мигрената знам, че утихва от тъмното и тихото, защото приятелят ми е с мигрена..
По-скоро мисля,че при мен е от кръвното или поне така се надявам..
Ще видя как ще ми подействат хапчетата , които ми изписа и ще кажа какво е станало..  Confused

# 11
  • Мнения: 852
Така като чета имаме еднакви симптоми,и при мен болката утихва от тишина, тъмнината.
чудя се обаче дали да не си взема и аз Седалгин Нео,дали трябва задължително лекарска консултация и предписание newsm78
Проблема при мен обаче е от доста време а сега като времето се затопля е още по изразено главоболието и замайването Sick
Ще след темата  Peace

# 12
  • Мнения: 1 224
Със зелена рецепта е Седалгин-а , трябва да си отидеш до ДЖиПи-то

# 13
  • Мнения: 852
Ок мерси   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 39 744
Преди бях с ниско кръвно. При затопляне на времето бях като парцал. А ако не пия вода просто съм умряла. Случвало ми се е да тръгна към градината (за Дияна) и  да се влача като охлюв. По път купувам мин. вода и се наливам.

Общи условия

Активация на акаунт