Изтривалка

  • 1 616
  • 5
  •   1
Отговори
  • На село
  • Мнения: 873
Кафявите, твърди ("кокосови" ги определят в етикетите по магазините) изтривалки пред входна врата как се почистват? Харесала съм си една такава, но до сега съм имала само мокетени и ги пера. А това кокосовото как се почиства по-основно - пере ли се и ако да - после как съхне?  newsm78

# 1
  • Мнения: 4 970
аз моята я пера в банята с подвижния душ.После я изнасям на балкона да се изцеди- става бързо Peace

# 2
  • Мнения: 8 999
Изтупвам я само. Като видя, че е замърсена, купувам нова. Това все пак е поне четвъртата бърсалка, броено от входната врата на сградата до нашия апартамент на 4ти етаж.

# 3
  • Мнения: 4 970
май говорим за различни изтривалки Thinking Не знам какво имаш предвид под замърсяване, в моята се събират в кокосовата част песъчинки разни.Отдолу е гумирана.Ако я сменям с нова, то значи че  през няколко дни трябва сда купувам нова Crazy

# 4
  • Мнения: 8 999
май говорим за различни изтривалки Thinking Не знам какво имаш предвид под замърсяване, в моята се събират в кокосовата част песъчинки разни.Отдолу е гумирана.Ако я сменям с нова, то значи че  през няколко дни трябва сда купувам нова Crazy

Ами аз казах, че я изтупвам - изнасям я на двора, обръщам я по лице към земята и тупам по дупето. Песъчинките и други по-едри и дребни боклуци изпадат.
Лошото на тези постелки е, че им се скубят космите. Ако я изпера във ваната, рискувам да си запуша канала.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 478
http://images24.snimka.bg/005410704-thumb.jpg Когато си купуваш гледай да е такава т.е. между кокоса да има и някакви фигурки от гума,защото само кокос има съседката и много се е разнищила и проскубала.

Общи условия

Активация на акаунт