Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте, искам да ви обесня положението ми и да ми кажете какво да правя. Знач че от вас ще получа най-компетентните отговори   bouquet
Първо да кажа, че не сме се опитвали да си напрвим бебе и ако е станало ще е без наше знание Simple Smile
Цикалът ми трябваше да доиде на 9-10.03, но до днес няма и след от него... Най-странното е че тестовете за бременност за отицателни ( вече съм правила два), а симптомите припокриват тези на бременност и цикъл.  Имам ужасни болки в кръста; ходя до тоалетната през 10мин и ако не отида просто изпитвам ужасни болки ниско долу; усещам нещо като аритмия на моменти което не ми се е случвало досега; от впреме на време ми пролошава и ми се повдига; за първи път ме болят зърната, а не гърдите преди цикъ, немога да ги докосна и са постоянно "стърчащи", на няколко пъти като ходя до ОО, забеялзвам розови секрети като при началото на цикъл но не ми идва; снощи неможах да заспя от болко в яичниците, бяха непоносими при което реших че днес ще съм с цикъл но уви, днес не ме боли корема, не ходя до тоалетната през 5мин , а за сметка на това изглеждам ужасно с едно изморено прежълтяло изражение и торбички под очите. Личният ми лекар каза да изчакам до понеделни, 14 ден от закъснението и ако до тогава не ми дойде на ехограф да видим има ли бремнност или не, НО аз ще се побъркам до тогава.
Моля ви дайте ми съвет какво да правя. Може ли тестовете за бременност да не са верни или просто нещо става в тялото ми ?

# 1
  • София
  • Мнения: 278
Този твоя лекар не те ли прегледа?
как така ще те кара да чакаш,ами ако е киста или нещо друго,което изисква спешни мерки?
според мен отиди на друг лекар,за закъснение при иначе редовен цикъл трябва да има някаква причина.

# 2
  • Мнения: 35
Не , каза ми да пия боскулизин и нош-па за болките, докато не станат 14 дни да ме видят на ехограф, ако не ми е дошло.

# 3
  • София
  • Мнения: 278
еййй аман от некадърници!
незнам,ти си преценяваш какво да правиш.
имай в предвид че ако е киста може да се спука за тези 4 дни,ако е функционална може да порастне буквално за часове. преживяването не е от най-приятните.
ако си осигурена си вземи направление от личния и бягай при друг гинеколог. ако не си - прежали ги там 30,40 лв и отиди да те видят на частен. за здраве не се пести!

# 4
  • Мнения: 674
И аз съм на мнение,че втори преглед никога не е излишен WinkНо шега не си прави с тия нещо.
Успех Praynig Hug

# 5
  • Мнения: 108
Защо не пуснеш един кръвен тест, така и ти ще си по-спокойна. АЗ също съм в очакване, със закъснение съм, но тестовете ми са отрицателни, ако до петък нямам вести, ще пусна кръвен тест, а за преглед си записах час за понеделник

# 6
  • Мнения: 1 335
Ако има бременност, с 10 дневно закъснение сакчето се вижда идеално. Потърси второ мнение! Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
той нека те погледне да нямаш друг проблем, а иначе на мен теста ми стана положителен на 20-я ден, след 3 отрицателни такива.

# 8
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Здравей! Когато забременях три теста на три различни фирми не ми бяха положителни, а ми закъсняваше една седмица, което никога в живота ми не се беше случвало по-рано. Освен гадене първият месец не би трябвало да те боли кръста или да ти се пика по-често. Това са симптоми на по-късен етап - след пети месец, когато бебето вече тежи и притиска пикочния мехур. За зърната доколкото знам, също втори-трети месец е нормално, но при десетдневно закъснение - ме съмнява. Да не би от притеснени да си втълпяваш? При всички случаи отиди на гинеколог и остави това джи-пи да се занимава с по-несериозни неща. Може да е нещо сериозно - хормонални проблеми, киста или пък дори и бременност. За твое успокоение отиди.

# 9
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Хм, на моя колежка един месец и прескочи, прави си тест - отрицателен.
На гинеколог ходи - прегледаха я, на видеозон също, дори цитонамазка си прави, ами всичко и е абсолютно наред, никакви забележки. Не можаха да и обяснят как така и защо и е прескочило цял месец. Така че всичко е възможно, не е задължително да е проблем някакъв. Иначе, ако искаш детенце, от сърце ти желая да си бременна. Hug

# 10
  • Мнения: 232
Защо не пуснеш един кръвен тест, така и ти ще си по-спокойна.
И аз съм на това мнение,и дано да е каквото ти искаш! Peace
П.П.И да ни държиш в течение какво става с теб.

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 23:09 от yoana_

# 11
Скъпа, angel for you,
аз също като теб съм със закъснение на цикъла, само че при мен е шести ден и с един отрицателен тест. И аз незная на какво да отдам това закъснение и също като теб се притеснявам, макар че се получава така понякога заради промяната на климата или пък под влияние на някакъв стрес и т.н.
Преди седмица ходих на АГ, в следствие на много силни болки в яйчниците, правих и доста изследвания, като в крайна сметка резултатът се оказа просто предполагаемо възпаление на единият яйчник и до там! Сега оплаквания в коремната област нямам абсолютно никакви, продължават да ме болят само гърдите и си следя ТТ, която вече повече от седмица е 37,2 и 37,3. Това го правя, тъй като на доста места прочетох, че поне два-три дни преди цикъл ТТ спада и ако в това има нещо вярно, то и за мен остава мъничка надежда! Но тук някой компетентен по въпроса може да изкаже мнение за да ме просвети ако се заблуждавам,тъй като не искам да подведа и други.
Въпреки всичко е редно да минеш по-скоро на преглед,тъй като при всеки случаят си е строго индивидуален и ако все пак ти се иска бебче, пожелавам ти успех!  Peace

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 07:48 от sesika

# 12
  • Мнения: 429
ТТ, която вече повече от седмица е 32,2 и 32,3.

Sesika, 37,2 и 37, 3 ли?

# 13
ТТ, която вече повече от седмица е 32,2 и 32,3.

Sesika, 37,2 и 37, 3 ли?

Благодаря ти за поправката, мила Jennie  Blush  bouquet Blush

# 14
  • Мнения: 35
Много Ви благодаря за отговорите момичета  Hug
Веднага щом имам някакъв резултат ще Ви пиша какво е станало.
Снощи разговарях с личния лекар за кръвен тест и тои каза , че трябва да изчакам било много рано за каквото и да е. Да си взимам но-шпато и бускулизина както ми каза по3 пъти на ден и ако нямам цикъл до понеделник, да отида при него за да ме изпрати при гинеколог за преглед.

Общи условия

Активация на акаунт