Самар за бебе-ползвали ли сте,каква марка и доволни ли сте?

  • 652
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
Идва пролет, после лято - предстоят ни най-вероятно доста пътувания. В момента сме се замислили да вземаме самар за бебка - не само заради пътуванията, но и защото често ми прави номера да не иска да стои в количката и да надава вой до небесата. Моля мамите, които имат такова чудо да ми кажат доволни ли са от покупката, как се чувстват бебчетата в тях и каква марка са избрали. Все пак 1 самар излиза над 200лв и си е сериозна инвестиция ooooh! Rolling Eyes Не на последно място и откъде мога да закупя такъв Praynig
п.с - Съжалявам за повторението, но нещо се сбъгяса при публикуването и излезе два пъти темата EmbarassedНе можах да я изтрия сама Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 14:07 от samorasliche

# 1
  • София
  • Мнения: 1 252
Когато реших да купувам самар отидох до магазин Стената, където няколко младежа ме прехвърляха един на друг и накрая ми се сопнаха да проверявам и като донесат да си взема. Държаха се отвратително. Виж какво предлагат. Моят съвет е, ако тръгваш за там да им се обадиш да питаш дали имат в магазина си търсения артикул.
След това посетих магазин Екстрийм намира се на ул. "11 август", пресечка на Дондуков. Там намерих самар за 145лв. Не e Deuter, но е с добро качество и най-вече моя шишко се чувства прекрасно там. В момента нямам подходящи снимки да ти го покажа - пиши ми на ЛС, ако нещо друго те интересува.

Общи условия

Активация на акаунт