има ли доволни от кремове за стягане на бюста?

  • 18 752
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
в следствие на кърменето, бюстът ми определено се отпусна и по-точно самата кожа.иначе мускулът зад него е стегнат, но не знам за самата кожа какво мога да направя...  Rolling Eyes
дали има ефект от тези стягащи серуми?имаше разни на Орифлейм, Ейвън, Мустела...
вие използвали ли сте и има ли изобщо някакъв ефект?става ли кожата по- еластична, по- прибрана?от кои марки сте доволни?

# 1
  • Мнения: 5 173
ползвала съм на Ейвън - ефект - минимален.

# 2
  • Мнения: 184
ПОСЛЕДНО ПОЛЗВАМ НА CHRISTIAN DIOR-ЕФЕКТ-НУЛЕВ Cry

# 3
  • Мнения: 116
Аз ползвам един на Евелин и май има някакъв ефект. Мисля, че са някак по плътни и стегнати, но може и да си въобразявам щото така ми се иска  newsm78 , като мине повече време за да се убедя - ще пиша!

# 4
  • Мнения: 2 068
и аз това искам да попитам......има ли доволни?  Wink
 дано някой се похвали   Tired

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 573
И аз се интересувам  Peace

Май в една подобна тема много хвалеха Мустела  newsm78

# 6
  • Мнения: 44
Az minalata godina kraq na qnuari mesec si napravih operaziq za povdigane na biusta. Sled tova lekarkata mi izpisa krem za da si go poddyrjam stegnat i sym mnogo dovolna. Na Pullana e polzva se zaedno s gelyt za biust Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 885
Само крем/гел не е достатъчно.
Пробвай да ексфоалираш 2 пъти седмично. Ползвай и маски (така бях чела в книгата Огледала и слагам от тези които ползвам за лице докато се къпя).
Най-много помагат обаче душовете топло-студено, както и обтриването с лед (ама това го правя предимно лятото). След тези процедури мажеш с гела за стягане.

Аз нали имам доста голям бюст та все се мъча да не му разваля формата. Правя гореиспоменатите процедури 2 пъти седмично и никакво мачкане, стискане и т.н. както и мазане на зърната с каквото и да било.

# 8
  • Мнения: 374
а Tony_in_love да попитам-раждала ли си?  Hug

# 9
  • Мнения: 44
Само крем/гел не е достатъчно.
Пробвай да ексфоалираш 2 пъти седмично. Ползвай и маски (така бях чела в книгата Огледала и слагам от тези които ползвам за лице докато се къпя).
Най-много помагат обаче душовете топло-студено, както и обтриването с лед (ама това го правя предимно лятото). След тези процедури мажеш с гела за стягане.

Аз нали имам доста голям бюст та все се мъча да не му разваля формата. Правя гореиспоменатите процедури 2 пъти седмично и никакво мачкане, стискане и т.н. както и мазане на зърната с каквото и да било.



Тони, то това с топло-студените душове мисля, че всяка жена го прави Simple Smile Но на мен и този крем с гела на Пулана ми помагат. Как така си слагаш маски за лице на бюста?

# 10
  • Мнения: 1 885
а Tony_in_love да попитам-раждала ли си?  Hug

Още не съм, но от рязкото слабеенее дебелеене и с тая превенция не ми се е развалил. Пробвай известно време, ще видиш че кожата много се тонизира.


@sharpei4e  ми слагам, понеже май няма маски за бюст  newsm78
Аз си имам 2 мании - бюста и зъбите... а май са 3 и косата  Grinning. То ми и личи де  Rolling Eyes

# 11
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз също съм доволна от крема на Евелин. Възнамерявам като свърши да си взема този на Galenic

# 12
  • Мнения: 44
а Tony_in_love да попитам-раждала ли си?  Hug

Още не съм, но от рязкото слабеенее дебелеене и с тая превенция не ми се е развалил. Пробвай известно време, ще видиш че кожата много се тонизира.


@sharpei4e  ми слагам, понеже май няма маски за бюст  newsm78
Аз си имам 2 мании - бюста и зъбите... а май са 3 и косата  Grinning. То ми и личи де  Rolling Eyes


E kakvi tochno maski?? Zashtoto az imam podhranvashta, hidratirashta, dylboko pochistvashta....to mn gi ima...

# 13
  • Мнения: 374
може би хидратираща маска ще е добре.а това за топлите и студени душове....брррррррр.....знам, че студената вода стяга, ама само при мисълта настръхвам.поне лятото наближава и тогава ще го правя.а контростните душове са по- добър вариант отколкото само обливането със студена вода?

# 14
  • Мнения: 817
Аз съм ползвала гела за бюст на Орифлейм. Трудно ми е да кажа за ефект, тъй като аз не съм раждала, но имам доста голям бюст и ползвам стягащи продукти, за да предотвратя отпускане и до момента гърдите са ми стегнати. В момента ползвам крема на Мустела, но все още не мога да дам мнение за него, но той е доста по-лек, на мен ми е като обикновено кремче, докато Орифлеймския е с доста масла и мисля, че ще има по-добър ефект. Другият, на който съм се нагледала е Мамма Донnа на Чико.

Общи условия

Активация на акаунт