Добър детски ортопед в Пловдив

  • 4 361
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
Обръщам се с молба да посочите име и координати на добър детски ортопед в Пловдив. Бебенцето ми става на два месеца утре, а преди две седмици ни изписаха ортопедични гащи, които да бъдат носени до края на 3 месец. Обаче детето плаче от тях,та искам да потърся второ мнение.
Благодаря предварително

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Мисля че ще ти преместят темата,но все пак ......аз водих детето ми при д-р Хазбун не работи със здравната каса,прегледа му е 30лв. Телефоните му са 0888523185 и 032/620883 кабинета м е до Военна болница,но адрес не помня. Също съм чувала за д-р Янакиев прегледите му са в къщи .И д-р Чолаков мисля беше,но може за негови кординати да звъннеш във Вела на 032641919 да ти кажат.Успех   bouquet

# 2
И ние бяхме при доктор Чолаков, ако те интересува мога да потърся номера му. Мисля, че клиниката в която работи се казваше Надежда.

# 3
  • Мнения: 118
Здравите! аз лично много съм доволна от др.Хазбун. На нас в родилното (мина някакъв ортопед) и каза да зимам на малката ортопедични гащички, неможела да си отвори краченцата до края и аз разбира се много се претисних, отидох в апеката на болницата и ги купих (но така и не ги сложихме) д-р Маркова (изражда ме) ми предложи др.Хазбун, след като отидохме при него се останови че няма никакъв проблем.наскоро бяхме на контрола (6месеца) и всичко си е ОК.Сега чак нан 2г.

# 4
  • Мнения: 521
Мисля че ще ти преместят темата,но все пак ......аз водих детето ми при д-р Хазбун не работи със здравната каса,прегледа му е 30лв. Телефоните му са 0888523185 и 032/620883 кабинета м е до Военна болница,но адрес не помня. Също съм чувала за д-р Янакиев прегледите му са в къщи .И д-р Чолаков мисля беше,но може за негови кординати да звъннеш във Вела на 032641919 да ти кажат.Успех   bouquet

ние също заведохме малкия при др Хазбун много сме доволни много е внимателен
за ортопеда в Вела също съм чувала добри отзиви

Общи условия

Активация на акаунт