новите тестовете Престо

  • 9 152
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета какво мислите за новите тестове за бременост Престо.Дали са надеждни. newsm78

# 1
  • Мнения: 9 814
Ще пробвам след два дни и ще ти кажа  Mr. Green

# 2
  • Мнения: X
 LaughingЩе почакам,ако не ми дойде до тогава де. Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 627
Вносителя на Presto и на Sure Check е един и същ Simple Smile Както всеки друг тест за ранно диагностициране и този не дава 99.99 % верен резултат, т.е. по ненадежден е от Sure Check.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ще пробвам след два дни и ще ти кажа  Mr. Green

 Успех!!!! Simple Smile


 За мен най-добри са Sure Check.

# 5
  • Мнения: 3 306
 reverance  да следя и аз

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
За мен бяха надеждни  Peace

# 7
  • Мнения: 9 973
вече повечето тестове показват вярно

# 8
  • Мнения: X
Момичета като ходих днес до аптеката и ми казаха,че най добър е шуър чек.Аз попитах за този престо и те ми обясниха,че всички тестове са еднакви. NaughtyМоже би има нещо вярно.Знам ли.

# 9
  • Мнения: 941
на мен и на седмия ден и след закъснението си ми показваше отрицателно, явно си зависи от хормоните  Peace

# 10
  • Мнения: 585
При всяка жена е индивидуално, при мен също след закъснението ми даваше отрицателно.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За първи път ги чувам Thinking
Но следващия път мога да пробвам Laughing

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
И за мен бяха точни. Даже единият ми остана Laughing

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Вносителя на Presto и на Sure Check е един и същ Simple Smile Както всеки друг тест за ранно диагностициране и този не дава 99.99 % верен резултат, т.е. по ненадежден е от Sure Check.
     Peace

# 14
  • Мнения: 5
За откриване на ранна бременност не мога да кажа дали действат ( пише, че може да откриват бременност на 7 ден след акта).

Аз направих този тест (Presto - по 2 бр. са вътре, пластмасови с капкомер) на 3 тия ден от закъснението и ми даде положителен резултат. Втората чертичка беше по-бледа от другата, но ясно очертана и, според указанието, интензитета на оцветяването не е от значение, тоест има ли 2ра черта е положителен.

Преди това правих теста от този с лентичките, които ги има в комплекта за тест за овулация на Clear Ovu. И при теста за овулация и при теста за бременност вторите чертички ми бяха много бледи, което затрудняваше интерпретирането на резултата. При тях трябвало и двете черти да са с еднакъв цвят.

Седмица и половина по късно реших да използвам и 2 рия тест в опаковката. Така де, за да го оползотворя. Искам да ви кажа, че нямаше и секунда, и се оцветиха и двете черти в тъмно червено.

Общи условия

Активация на акаунт