за съвет

  • 570
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
ЗДРАВЕЙТЕ,
някой моге ли да ми каже съвпадат ли му точно гестационните седмици .Мен ме наблюдамат двама доктори които се разминават по определянето на седмиците всеки път .Разликата е плюс минус 2 седмици . Предстои ми скоро да раждам и съвсем се обърках .Притеснявам се това да не се отразява на развитието на плода.  Някой може ли да ми обясни ??????

# 1
  • Мнения: 6 438
По принцип на всяка консултация ти определят гс по размера на бебето,така че не се притеснявай.2седмици си е нормално Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 627
При мен разминаването беше с 4 г.с.

# 3
  • Мнения: 9 973
по видеозон бебето ми отговаряше на 33г.с.,а беше в 39г.с.
1м.и половина разлика

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Напълно нормално, знам че ехографите обикновено допускат около 2 седмици отклонение, но явно и повече е нормално  Peace

# 5
  • Мнения: 1 763
Аз съм ходила в един и същи ден при двама различни лекари и са ми казвали различни г.с. Разликата беше с 3 г.с. Предполагам, че причина за това са различните ехографи, на които гледат. При мен не е имало проблем с бебето.

# 6
  • Мнения: 16
ЗДРАВЕЙТЕ ,
нормално ли е при един и същи доктор пак да има разминаване с 2 седмици между два прегледа / прегледите са в интервал от месец /????

# 7
  • Мнения: 78



         И аз много се притеснявах, ходих при различни лекари - карай я по-спокойно и не се замисляй. Всичко ще е наред!!!Пожелавам ти здраво бебе и леко раждане!!!

# 8
  • Мнения: 1 008
Когато ме наблюдаваха трима доктори и при тримата бях в различни г.с.
Съвет- започни да се консултираш само с един лекар, може би този, при който би избрала да родиш.

# 9
  • Мнения: 1 103
И при нас имаше разлика 2 седмици по напред се развивало  бебето .Родих по рано с 11 дни.Ти ще разбереш когато му доиде времето JoyУспех и леко раждане  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт